reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ciesze sie, ze usg udane, ja sie caly czas martwir, czy nadza dzidzia zdrowa, ale juz zostaje czekac na polowkowe.
Tak mnie brzuch bolal i krzyz ze hej, wzielam apap i lepiej. Mam tak raz na kilka dni i nie wiem czy to od dzidzi czy od tego co zjadlam...
A podejrzewasz że zjadlas coś, co mogło Ci zaszkodzić [emoji848]
Powinnaś dostać wiadomośc od aniaslu z dostepem ;)
Na razie cisza. W tych wiadomościach, co inne, tak? Konkursy itp?
 
reklama
Ja chyba pojde w 19 tygodniu. Tak samo bylam z synem. O ile będa terminy bo to akurat tydzień tydzień w którym są swieta.
Ja się raczej do Polski nie wybieram niestety
Ja jadę teraz i w Nowym roku juz raczej nie dopiero w lipcu jak wszystko dobrze pójdzie na chrzest. Chociaz znajac mnie to nie wytrzymam, w pierwszej ciąży non stop jeździłam bo nie pracowalam i umieralam z nudów, ale teraz już z młodszym dzieckiem i w ciąży to jakoś mi się nie uśmiecha...
 
Przecież pójdzie do szkoły to zacznie jeść śniadanie w domu [emoji849] idąc tym tokiem myślenia, to jak nauczysz go jeść DWA śniadania to szybko utyje... :D nie dajmy się zwariować [emoji3590]
Zgadzam się. Mojego syna i tak ciezko dobudzic. Jak gdzieś jedziemy to potrzebujemy pol godziny na śniadanie, moj 2.5 latek tyle potrzebuje żeby zjeść;)
Nie uważam się za zła matkę przez to że wychodzi z domu bez śniadania, w przedszkolu od razu zjada na spokojnie i bez stresu;)
 
Zgadzam się. Mojego syna i tak ciezko dobudzic. Jak gdzieś jedziemy to potrzebujemy pol godziny na śniadanie, moj 2.5 latek tyle potrzebuje żeby zjeść;)
Nie uważam się za zła matkę przez to że wychodzi z domu bez śniadania, w przedszkolu od razu zjada na spokojnie i bez stresu;)
Ja czasami musialam zawieźć córkę po 6, dlatego pila tylko kakao. Moja też lubiła pospać :) a jak zaprowadzałam po 8, to za chwilę było już śniadanie i myślę, że gdyby zjadła w domu, to nie zjadłaby w przedszkolu. Odkąd poszła do szkoły, zawsze rano je sniadanie :)
 
Też zdziwiłam się, że tu tak cicho.. dopiero tydzień temu dołączyłam do forum i nie byłam w stanie nadrobić wszystkich stron i nie doczytałam informacji o zamkniętym wątku ;)
Odnośnie połówkowych to ja mam umówione na 8.01 :) a termin porodu na 23.05
 
Ja czasami musialam zawieźć córkę po 6, dlatego pila tylko kakao. Moja też lubiła pospać :) a jak zaprowadzałam po 8, to za chwilę było już śniadanie i myślę, że gdyby zjadła w domu, to nie zjadłaby w przedszkolu. Odkąd poszła do szkoły, zawsze rano je sniadanie :)
Moj syn baaardzo się ociaga czy śniadaniu w weekendy, a w przedszkolu o dziwo je duzo i bez problemu. Wiec wole to niz jakby miał jeść w stresie ciągle przeze mnie pospieszany...
 
Bardzo się cieszę ,że wszystko w porządku. A ja mam za 8 dni genetyczne i bardzo się stresuje , jak miałam ostatnie USG u gin to dzidzia miała coś dziwnego nad główka , jakieś to dziwne i niekształtne , oczywiście gin nie powiedziała nic na ten temat i zmierzyła właśnie to nad główka jaka główkę , mam nadzieję ,że to po prostu coś się rozmazalo i jakoś dziwnie wygląda , bo ona nic nie sugerowała i nie wyglądają na zmartwiona , ale ja w internecie podobnych zdjęć nie znalazlam,i mam nadzieję ,że za te 8 dni zobaczę już normalny kształt i zdrowa dzidzię [emoji3064][emoji3064]
Wszystko będzie w porządku, musisz zaufać lekarzowi, gdyby coś było niepokojącego, na pewno by z wami rozmawiał :*
 
reklama
Kobitki ile kaw popijacie dziennie? Ja sie do drugiego trymestru jakoś wstrzymywalam z piciem i nie szczególnie też miałam na nią ochotę. Kupiłam wtedy inke ale do dzisiaj leży raz tknięta 😂 i teraz jakos coraz bardziej nachodzi mnie ochota na kawę. Przed ciąża piłam nałogowo można powiedzieć. Bardzo lubiłam. Pije rozpuszczalną z mlekiem. Dzisiaj sobie już wypiłam jedną, nie wiem czy mi starczy na zaspokojenie stąd to pytanie 😂 dodatkowo powiem Wam, że zawsze mam niskie ciśnienie...
Piję teraz 2-3 kawy: pierwsza z ekspresu ale ustawiona na min kawy i max mleka(taka zupa mleczna😁)żeby otworzyć oczy, druga w pracy po obiedzie z przelewowego. Jak wracam do domu wykończona to czasem zdarza mi się wypić trzecią...
Jejku juz niektóre na polowkowe czekają, a ja nawet nie zapisana jeszcze tyle czasu pewnie po nowym roku dostanę termin, szybko zleci no Swieta beda , sylwester ...
Umówiłam się jużna połówkowe, lekarz przy zapisywaniu się ze mnie śmiał "ale prosze pani, pani jest dopiero w 14 tygodniu". Wytłumaczyłam mu że zgodnie z moimi obliczeniami moje połówkowe wypadają między świętami a sylwestrem i jestem pewna że za tydzień listę będzie miał pełną to już zapisał ;)
 
Do góry