reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Mam to samo, bo dziś znów upławy takie lekkie ala cappuccino. Mam ciągle strach, że coś nie tak się dzieje.
U mnie też od trzech dni. Dzwoniłam do lekarza, do którego mam umówiona wizytę. Kazał zrobić prog. I po wyniku powiedział, że póki nie ma żywej krwi mam się nie martwić- łatwo powiedzieć. 🤷
 
U mnie też od trzech dni. Dzwoniłam do lekarza, do którego mam umówiona wizytę. Kazał zrobić prog. I po wyniku powiedział, że póki nie ma żywej krwi mam się nie martwić- łatwo powiedzieć. 🤷
O widzisz do mojego napisałam i nie kazał mi ale w czwartek idę na krew to zrobię na własną rękę
 
To już niedługo, postaraj się nie stresować ;) i daj znać, bo sama jestem ciekawa co Twój na to powie, bo niby lekarz, a ja w tak delikatnej sprawie i tam mam stres czy czegoś nie lekceważy...
Akurat w piątek będę i nowego lekarza co jest na NFZ. A u mojego, który jest prywatny to wtorek kolejny. No mam nadzieję, że bobo się tam mi twardo będzie trzymał
 
reklama
Do góry