reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Lekarz u którego będę miała jeszcze jedną wizytę mówił moim znajomym w okolicy 12 tygodnia i się sprawdzali zawsze. Doktor do której się przypisuje zawsze mówiła mi w okolicach 16 tc. Wcześniej nie chciała,bo mówiła,że.to wróżenie z fusów;)

Dziś się słabiej czuje. Leżę ile się da. Zaraz muszę ogarnąć ciasto kruche na jabłecznik,ale to lidlomix za mnie zrobi i dziewczynkom upiekę jakieś placki :)

Nic mi się nie chce !
 
Ja na pierwszą wizytę poszłam prywatnie, na kolejną już na nfz, do tego samego lekarza, on tak to i jak ma możliwość to stara się zapisywać na nfz ale od razu powiedział że może się zdarzyć po prostu tak że nie da rady na nfz to wtedy pójdę znowu prywatnie ;)
Hej dziewczyny. Dziś u mnie 10+5 z om. Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Wyniki badań podobno książkowe :) jeszcze tylko czekam na wyniki cytologii 19.10 usg więc nie mogę się doczekać [emoji4]
Widziałam, że pisałyście już o imionach [emoji848]
U mnie dla dziewczynki milion pomysłów ale najbardziej podobają mi się Berenika i Marcelina. Dla chłopca na chwile obecną jedynie Józef a poza tym brał pomysłów [emoji1787]
Pytanie do was. Prowadzicie ciążę prywatnie? Na NFZ? Czy tak i tak?
Wczoraj rozmawialam z koleżanką że dobrze jest połączyć.. Co Wy o tym ? [emoji848]
 
Ja miałam robione badanie na cytomegalie. IgG oznacza przeciwciała nabyte w wyniku przechorowania. Oprócz cytomegalii lekarz kazalm mi zrobić badanie na różyczkę (chociaż byłam szczepiona, więc mam przeciwciała), toksoplazmoze i na parvowirus B12 😱😱😱 nie wiem co to, ponoć zagraża w ciąży. Na wynik tego parvowirus B12 czekałam 2 tygodnie i okazało się, że już to przeszłam bo mam przeciwciała. Cytomegalie tez miałam😱 tylko jakoś toksoplazmozy uniknęłam 😁
 
Ja chodzę na NFZ i mam super lekarza wszystkie badania na bieżąco daje wizyty co 3 tygodnie chyba że by mnie coś niepokoiło to ma przychodzić odrazy i też na każdej wizycie USG robi i prenatalne też mi dał w ramach NFZ a jestem z Rudy Śląskiej.
 
reklama
Do góry