reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej :) Ja dziś fatalnie, niedobrze mi od rana, do tego dół i stres przed jutrzejszą wizytą. Mdłości mam już tak silne, że gdybym nie wiedziała czemu to wisiałabym nad miską, myśląc, że zwymiotuję lada moment🤮 Masakra...te mdłości opuszczają mnie dopiero późno wieczorem☹

Ja dziś 5+6 :) Jutro 6+0 i wizyta :)
Też mam jutro wizytę u lekarza 😊 u mnie będzie 7+4 ❤️ trzymam kciuki za nas żeby wszystko było dobrze 😊
 
Ja dzisiaj dłuższy spacer, zero kondycji . Jak sobie pomyśleć że w ciąży z córka do połowy biegałam do 10 km ,a przed półmaraton tak teraz przejście kilku km spokojnym tempem to dosłownie maraton.
Gotuje późny obiad,pieczony kurczak na dziany grzybami,kaszą🤭🤭
 
Hej🙂 Czy ja dobrze zrozumiałam, że pracujesz na patologii ciąży?

@Cyrknakółkach napisalam na prv:)
Cześć, pozwolę się przywitaniem podpiąć pod tą odpowiedź alohaa :) Miałam się to zjawić dopiero pod koniec przyszłego tygodnia po betach, ale coś mnie niepokoi i wolę was zapytać od razu.

Otóż ja za 2 miesiące mam 30 lat i dziś rano zobaczyłam na teście dwie piękne kreski. Termin z OM to również 1.06 jak koleżanki powyżej, ale wolę dołączyć do was :)

Generalnie wszystko jest póki co ok. Jedyne objawy to brak miesiączki i od 3 dni metaliczny smak w ustach. Dziś czuję, że pochwa jest rozpulchniona, cały czas mi mokro. Przed chwilą byłam w toalecie i zauważyłam brązowe plamienie po podtarciu. Dzwonić jutro do ginekologa? Jestem dzisiaj 4+4. We wcześniejszych nieudanych cyklach miałam bardzo krótką fazę lutealną, ok 8-9 w porywach 10 dni.

@Passtelova oo to pjona! mam to samo caly czas mi mookroo....

i wlasnie. dziewczyny :( caly czas czuje ta mokrosc i brzuch dokucza jak przy miesiaczce. ile to moze jeszcze trwac? :( ja tego nerwowo n i e w y t r z y m a m
 
@Cyrknakółkach napisalam na prv:)


@Passtelova oo to pjona! mam to samo caly czas mi mookroo....

i wlasnie. dziewczyny :( caly czas czuje ta mokrosc i brzuch dokucza jak przy miesiaczce. ile to moze jeszcze trwac? :( ja tego nerwowo n i e w y t r z y m a m
Ja noszę wkładki bo przy braniu luteiny dopochwowo tez czuje się ciągle mokra, no i tez brzuch boli jak przy okresie ale czytałam że to tak przy ciąży jest.
U mnie po wcześniejszym poronieniu mam strach przy każdej wizycie w toalecie czy aby nie ma krwawienia.
Jutro idę na pierwszą wizytę do lekarza, będzie 7+4 trzymajcie kciuki 😊
 
Ja noszę wkładki bo przy braniu luteiny dopochwowo tez czuje się ciągle mokra, no i tez brzuch boli jak przy okresie ale czytałam że to tak przy ciąży jest.
U mnie po wcześniejszym poronieniu mam strach przy każdej wizycie w toalecie czy aby nie ma krwawienia.
Jutro idę na pierwszą wizytę do lekarza, będzie 7+4 trzymajcie kciuki 😊
no tez tak mam... chodze do toalety non stop i sprawdzam...
 
Mnie brzuch w ogóle nie boli. Nic a nic. Aż sama jestem zdziwiona. Jedyne co mogę zaliczyć jako objaw to ten metaliczny posmak. Bo nawet piersi super tkliwe nie są. Choć bolą. A plamienie ustało. Ufff...
 
Dziewczyny, jutro mam wizytę i od rana ciągle panikuję czy wszystko będzie dobrze, czy ciąża się rozwija prawidłowo, czy zobaczę serce... krwawień co prawda nie mam ale te bóle brzucha szczególnie po wysiłku mnie niepokoją... jak przetrwać do jutra to ja nie wiem... 🙈
 
reklama
@Hope99 ja też się mega stresuję przed jutrem :) Te bóle brzucha są totalnie normalne, tam Ci się teraz narządy przesuwają, ścięgną rozciągają, to musi boleć :)
 
Do góry