reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej wszystkim 🙂🙂 Według OM termin na 27.05. Czy jest jakaś przyszła mama, która kompletnie nie ma objawów typowo ciążowych? Ja prócz braku okresu niestety nic nie zauważyłam... poprzednią ciążę przechodziłam z bardzo bolesnymi piersiami a tu nic. We wtorek mam wizytę u ginekologa, ale to będzie dopiero jakoś 5t3d.
Ja tak mam , ale nie wiem czy to dobrze bo lekarz dopiero przede mną
 
reklama
Hej :) Ja dziś fatalnie, niedobrze mi od rana, do tego dół i stres przed jutrzejszą wizytą. Mdłości mam już tak silne, że gdybym nie wiedziała czemu to wisiałabym nad miską, myśląc, że zwymiotuję lada moment🤮 Masakra...te mdłości opuszczają mnie dopiero późno wieczorem☹

Ja dziś 5+6 :) Jutro 6+0 i wizyta :)
 
Hej :) Ja dziś fatalnie, niedobrze mi od rana, do tego dół i stres przed jutrzejszą wizytą. Mdłości mam już tak silne, że gdybym nie wiedziała czemu to wisiałabym nad miską, myśląc, że zwymiotuję lada moment🤮 Masakra...te mdłości opuszczają mnie dopiero późno wieczorem☹

Ja dziś 5+6 :) Jutro 6+0 i wizyta :).
 
Ostatnia edycja:
@alohaa , @Kinga_89 trzymajcie się :) Wszystkie to przechodzimy, ta niepewność niestety wykańcza i psychika siada :)

Piątka @Cyrknakółkach 😁 Chociaż ja taka dzielna nie jestem. Jam mnie akurat chwilę nie mdli to coś robię, ale jak się męczę to mąż gotuje mi obiad, a ja stękam😅
 
Hej :) Ja dziś fatalnie, niedobrze mi od rana, do tego dół i stres przed jutrzejszą wizytą. Mdłości mam już tak silne, że gdybym nie wiedziała czemu to wisiałabym nad miską, myśląc, że zwymiotuję lada moment🤮 Masakra...te mdłości opuszczają mnie dopiero późno wieczorem☹

Ja dziś 5+6 :) Jutro 6+0 i wizyta :)
Ja ostatnio dostałam w aptece gumy na mdłości z imbirem. Biorę je doraźnie bo u mnie zaczynaja się ok 16 i jest chociaż na chwile ulga :)
 
Dziewczyny, które już macie za sobą wcześniejsze ciąże, kiedy najlepiej umówić się na usg genetyczne? Wiem, że między 11 a 14 tc ale może jest w tym przedziale jakiś dobry/lepszy czas? 😅 I wiem, że to jeszcze kupa czasu ale moja ginka niestety nie robi i poleciła mi dwóch innych ginów a terminy mogą być odległe 🙈
 
reklama
Dziewczyny, które już macie za sobą wcześniejsze ciąże, kiedy najlepiej umówić się na usg genetyczne? Wiem, że między 11 a 14 tc ale może jest w tym przedziale jakiś dobry/lepszy czas? 😅 I wiem, że to jeszcze kupa czasu ale moja ginka niestety nie robi i poleciła mi dwóch innych ginów a terminy mogą być odległe 🙈
Ja przez to, ze mnie zle zapisali byłam 11+1 i było za wczesnie, rozmiar plodu musi wynosić min 45mm, aczkolwiek najlepiej więcej… Później poszłam w 12+3 i było już dużo lepiej, 6cm i wszyskto dobrze widać. Wg mnie jeśli masz wybor, to od 12+1 do 13+0 byłoby najlepiej :)
 
Do góry