reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej A ja wizytę dokładnie mam za 2 tygodnie. Dziś wg im 6+4. Nadal jestem ciekawa jak tam termin z usg pokaże :) choć pewnie różnica będzie nie wielką. W poprzedniej ciąży też miałam takie długie cykle i termin miałam z om.
Weszłam kontrolne na wagę a u mnie -3 kg. Ani się nie glodze, wode pije jak szalona i jem regularnie.
Od kawy z mlekiem mnie odrzuca. Zaparzylam sobie i po łyku mi się odechciało:)
U nas pod Radomiem 4 stopnie teraz jest więc zimno :D
Starsza córka dostała wczoraj nową kurtkę, więc jesteśmy obkupione :)

Co do wózka- ja już nie kupilabym nowego. Tylko używaną gondole i jakaś porządną nową spacerowke. Jednak wózek mamy od pierwszej córki i nie będę nic zmieniać:)
Ja to nawet nie wchodzę,bo ja tyje od samego słowa ciąża.
 
reklama
Od wczoraj jest cały czas,ale to takie malutkie , bardziej zabarwiony śluz na brązowo więc spoko. Nic nie boli.
Jeszcze nie zaczęłam progesteronu ,czekam na wizytę z moim lekarzem i jego decyzję.
Trzymam kciuki za wizytę!
Raczej wątpię bo zazwyczaj kartę ciąży zakłada jak są pierwsze wyniki badań.
Właśnie też tak myślę , słabo bo 30 września jadę na 4 dni w Karkonosze i wolałabym w razie co mieć już kartę ciąży 🙄
 
Cybex balios s lux
Też chciałam cybexa bo same pozytywy o nim słyszałam ale już nie chciałam wydawać drugiego tyle na wózek ajjj mam xlandera spacerówkę to tez jestem bardzo zadowolona, przeżył hardcorowe trasy i nic mu się nie stało także super Też, choć ten cybex dla mnie fajny z wyglądu jest :)
 
Witam się i ja z Wami, ja sprzedałam wózek więc będę zakupywać kolejny ale nie będę zadziwiać już wiem co się sprawdza więc w takich kategoriach będzie musiał spełniać warunki. U nas z mężem nie ma jakiejś wielkiej różnicy wzrostu , ja mam 156 a mąż 178 więc spokojnie każdy wózek dopasujemy ☺️ ja nadal czekam na wyniki progesteronu , ostatnio był na poziomie 33.1 , ale oczywiście zaczęłam czytać węszyć i nie potrzebnie bo się znowu głupot naczytałam i człowiek ma myslenice 🙄🤦🏼‍♀️ i mnie dzis 5+5 , lekko pobolewaja mnie piersi, są też delikatnie powiekszone ale miękkie. Wczoraj też miałam takie pobolewnia podbrzusza natomiast dzisiaj już jest ok 😊 czekam na te wyniki a kolejne czekanie to na wizytę 29 - cieszę się ale wiem że w dniu wizyty będę miała straszny stres.
Trzymam mocno kciukasy 👍 za dzisiejsze wizyty , śliczne zarodki i mocne serduszka ♥️🍀
 
reklama
Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie o szczepieniu się na grypę teraz w I trymestrze? Lub może znacie opinie swoich lekarzy. Zastanawiam się właśnie nad tym, rok temu się zaszczepiłam jakoś we wrześniu/październiku i myślałam też o tym roku
 
Do góry