reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dzień dobry ! Ja dziś otworzyłam lodówkę i odrazu pogoniło mnie na wymioty, miałam torsje ale nie miałam czym zwymiotować bo nie zdążyłam zjeść śniadania:/ wczoraj po śniadaniu, dzis przed ,aj no i obwódki sutków coraz większe się robią, tego nie lubię hehe nir mogłam się doczekać aż się zmniejsza i wrócą do normalnej wielkości a tu znow rosną 🙆‍♀️ dzis wizyta na 18.30 zobaczymy czego się dowiemy.

Miłego dnia:)
 
reklama
Dzień dobry ! Ja dziś otworzyłam lodówkę i odrazu pogoniło mnie na wymioty, miałam torsje ale nie miałam czym zwymiotować bo nie zdążyłam zjeść śniadania:/ wczoraj po śniadaniu, dzis przed ,aj no i obwódki sutków coraz większe się robią, tego nie lubię hehe nir mogłam się doczekać aż się zmniejsza i wrócą do normalnej wielkości a tu znow rosną 🙆‍♀️ dzis wizyta na 18.30 zobaczymy czego się dowiemy.

Miłego dnia:)
to trzymam kciuki za piękne widoki i dawaj znać po wizycie co tam u dzidziola 🍀
 
Do góry