reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Citusku - spokojnie...to jest troszkę niepokojące, że Mateusz nie przybiera, ale nie musi wcale Was czekać szpital...może wystarczy dobrać mu inne mleko oprócz Twojego oczywiście
a poza tym czy on spada na wadze, czy tylko nie przybiera ? to też jest ważne
ma dopiero tydzień i całkiem możliwe, że jeszcze ma spore zapasy z brzuszka
także czekamy na wyniki i nie panikujemy :tak:


ja się witam w komplecie...u mnie nic się nie dzieje związanego z porodem, za to wszystko inne jedno za drugim się sypie
i nie bardzo mam chęci na klepanie w literki, także przepraszam


czy dzisiaj tylko Ninette na porodówce ?

co do laktatora, to ja mam doświadczenie tylko z ręcznymi, bo nie znoszę tego buczenia elektryków
sprawdziłam w sumie 3 i tylko Avent mi pasował rozmiarowo i pod kątem sprawności

Aniaczek - o jak fajnie Wam idzie :-) gratulacje

Aśka - no to może chociaż Tobie się sprawdzi, że jak czop odchodzi, to poród blisko - tego życzę :tak:
 
reklama
Cytryna &&&&&&&&&&&& za Matiego.

Ullana wiesz jak ja się ucieszyłam jak ten czop zobaczyłam :-D:szok::-D naprawdę mam nadzieję, że TA CHWILA zbliża się wielkimi krokami :)
 
Mdła moje dzieciuki też na zmianę chorują więc już się nie przejmuję tym maratonem do przychodni.. ale na Boga!!! za pół roku mi z tym bo nie chcę leżeć z małą w szpitalu na oskrzela albo krtań!!!! Dominik ma antybiotyk- oskrzela. M kaszle gorzej niż dzieci. czekam tylko co dalej...

O!!! Cytryynka ja tez chcę e-booka mejlem bo chomika nie mam:)

Zapo jak masz braki mleka to chętnie prześlę pocztą mój nadmiar!!! ja jestem mleczna jak hipopotam!!!!

Natalia dzięki kochana!! Efekty rehabilitacji "wyjdą" mu bokiem za jakieś 2 tygodnie! ogólnie do d... bo za niski poziom był więc Dominik przerabiał to, co umie. zajęcia od 8 do 19 z przerwami po 15 minut!!! już 3 dzień odsypia i ciągle mu mało!!!

Aniaczek ona żRE!!!!!!!!!!!! więc giga-rośnie!!!

Cytrynko my też mieliśmy żółtaczkę w domu i to silną. i nikt nas nie chciał do szpitala. ponoć jak po 3 dobie dziecko ma to tylko kontrolować trzeba ale fizjologicznie jest zupełnie bezpiecznie... POWODZENIA!~!!
 
Cześć dziewczyny! Daję znak że żyję i oczywiście nadal w dwupaku. Zresztą nie liczę na poród przed 40 tygodniem - na ostatnim usg lekarz powiedział że mam dużo wód płodowych więc synkowi wygodnie! :-D:-D

Wstałam o 11:45 dzisiaj a w nocy 1 raz wstawałam na siku... i zastanawiam się jak ja będę funkcjonować po porodzie :szok::-D Ale wczoraj nie mogłam usnąć dopóki nie dostałam mailem wyników badania krwi mojej psiny tj do 23:30 no i na szczęście nie ma boreliozy!!! ufffffff :tak:

Ninette - kciuki zaciśnięte!!!!!!!!
Kto następny? Aśka? ullana? kciuki za Was!!!
 
cytrynka kciuki za wyniki!!troche zle ze nie przybiera.bo jak patrze na to ze moja w 3 tygodnie przybrala 1200g to tak mysle ze i twoj synek powinien miec xos na plusie.
Oby obylo sie bez szpitala.kciuki mocno zaxisniete!!
 
Dobra, dramatu nie ma, wyniki nie są złe, jakieś tam dwie wartości delikatnie podwyższone, ale pediatra kazała się nie przejmować. Mam karmić, karmić i jeszcze raz karmić. Przed karmieniem ważył o 30 g mniej, niż po, więc w cyckach mleka jakoś gigantycznie dużo nie ma... Chyba będę zmuszona co każde karmienie dopajać mm, bo innego wyjścia nie widzę, jeśli chcę, żeby mi dziecko przybierać zaczęło.
 
cytryna całe szczeście, że wyniki w miarę ok. A mm to nie tragedia. Ja też ryczałam nad sobą jak musiałam mm podawać, że nieudolna matka ze mnie i dziecka wykarmic nie moge ale zdrowie małej było najważniejsze. A dziecko najedzone to dziecko szczesliwe i tyle....
 
reklama
Citrus czyli nie jest źle spokojnie, podkarmisz troszkę i wszystko będzie dobrze.

ALG gratuluję odejścia czopu ;-) od czegoś trzeba zacząć;-)

Kartagina no to trzeba się cieszyć, że dzieciaczek chętny do jedzenia, ja na apetyt mojego póki co też nie mogę narzekać.




PolaTola fajnie, że piesek zdrowy.
 
Do góry