reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kinga Dzewelajna ja też mam dziś grochówkę:)

Citrus chudzinka z Ciebie:tak:

Widzę, że piszecie czym się smarować żeby nie mieć rozstępów, a właśnie miałam do Was pisać w tej sprawie. Może ktoś jeszcze się wypowie?
 
reklama
Ech, znów ten Dukan... Ja zrzuciłam ponad 40 kg po prostu zmieniając sposób odżywiania, żadnych DIET nie akceptuję, bo z założenia wprowadzają radykalne ograniczenia. Mogę pomóc, jeśli chcecie, ale błagam Was, żaden Dukan, lekarze biją na alarm, a ta dieta jest uznawana za jedną z najbardziej szkodliwych na świecie :-( :-p

No i co Wam się przywiduje, że ja chudzinka? Przytyłam 6 kg w dwa lata i czuję się z tym fatalnie :/ Na zdjęciu tylko tak wygląda, dupkę i uda mam ogromne :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja się smarowałam i byłam cała w rozstępach niestety czerwonych.
Moim zdaniem, i tak też mi dermatolog powiedziała, żadne specyfiki nic nie pomagają, jak rozstepy mają się zrobić i mam nie wydawać na nie niepotrzebnie kasy.
Ale może to tylko mnie nie pomagały te kremy wszystkie :)
 
Iwonka mam bardzo podobną sytuację, wpisałam dane mojej gin w neta i na 40 opinii 20 to całkowity negatyw a 20 to istne wychwalanie pod niebiosa, sama nie wiem co o tym myśleć. Ja chodzę do niej już ze 2 lata, i dla mnie jest ok, ale słyszałam od znajomych z pracy (bo to lekarz z przychodni tkóra ma podpisany kontrakt z moją firmą więc wszystko mam za darmo) że ona nie bardzo chce dawać l4, (mam nadzieję że go nie będę potrzebowała). NIe chcę żeby zaraz posypały się na mnie gromy z nieba, od rezu wyjaśniam, że mam zamiar iść na l4 kiedy nie będę dawała rady dojeżdżać do pracy bo niestety dziennie zajmuje mi to prawie 3h :(
 
Hej Dziewczyny!
Jak się tu zagląda tu raz na dwa dni ( bo naprawdę nie mam czasu ) to ciężko za wami nadążyć! Zauważyłam, że ktoś się czuje pominięty w dyskusji na forum, za bardzo bierzecie to do siebie ;) Dziewczyny częściej się udzielające są bardziej na czasie i tyle.

Zdążyłam się zorientować, że rozmawiacie o brzuszkach...Ja muszę powiedzieć, że jak narazie to schudłam, naprawdę jak do tej pory odrzucało mnie od jedzenia. Jestem z tego zadowolona bo na 24 listopada ustaliliśmy datę ślubu i przyjęcia, więc mam nadzieje, że zmieszcze się w wymarzoną sukienkę. Z doświadczeń mojej mamy wynika, ( a podobno ciąże córki przechodzą podobnie ) , iż dopiero w 6 miesiącu zaczął rosnąć jej brzuszek. Wprawdzie mama ważyła 47 kg , a ja 52 , to i tak trzymam się tej wersji:p

Mam tysiąc spraw na głowie:p W piatek jadę do Krk zdawać egzamin ( poprawkowy; o ja głupia! ). Jestem w trakcie szukania zaproszeń na ślub i układania menu i jeszcze zajmuje się przygotowaniem remontu, bo trzeba zaaranżować pokój dla małej istotki :) uf...

Witam noweee osoby i zachęcam do udzielania się na forum :) Wszystkim wysyłam pozytwyne fluidy i przepraszam, że nie odpisuje każdej z osobna, ale czasu brak! :*
 
Marciosz - jak czytam Twoje posty, to aż optymizm się wylewa z ekranu! Jesteś chyba strasznie pogodną osobą, prawda?
Mam nadzieję, że zaprezentujesz nam jakieś zdjęcie ze ślubu ;-)
Ja non stop wcinam i przytyłam już na pewno 3 kilo w ciągu ostatnich 3 tygodni.
W porpzedniej ciąży przytyłam 25 kilo i nie jest to fajne być takim grubasem na końcu, bo to nieładnie nawet już wygląda, a i chodzić się nie da, buta założyć ani nic...
 
Zapominajka - tak się zapisałam prywatnie z ubezpieczenia w pracy. Bede miała przynajmniej USG i badania na miejscu robione.
Jak będzie bardzo źle, to sie przepisze gdzie indziej.
Ważne, żeby lekarz robił, co ma robić chyba.

Dal mnie ważne jest zaufanie do lekarza, choć jeśli masz za darmo to wiadomo każdy by skorzystał. Może gin nie okaże się taki zły :tak:



Kinga Dzewelajna ja też mam dziś grochówkę:)

Citrus chudzinka z Ciebie:tak:

Widzę, że piszecie czym się smarować żeby nie mieć rozstępów, a właśnie miałam do Was pisać w tej sprawie. Może ktoś jeszcze się wypowie?

Oliwką dla dzieci. Tanie i skuteczne. Genów nie oszukasz nawet drogimi kremami.

Ech, znów ten Dukan... Ja zrzuciłam ponad 40 kg po prostu zmieniając sposób odżywiania, żadnych DIET nie akceptuję, bo z założenia wprowadzają radykalne ograniczenia. Mogę pomóc, jeśli chcecie, ale błagam Was, żaden Dukan, lekarze biją na alarm, a ta dieta jest uznawana za jedną z najbardziej szkodliwych na świecie :-( :-p

No i co Wam się przywiduje, że ja chudzinka? Przytyłam 6 kg w dwa lata i czuję się z tym fatalnie :/ Na zdjęciu tylko tak wygląda, dupkę i uda mam ogromne :-D

Kochana trzymam za słowo. Od czerwca przyszłego roku bedę cię molestowała :-D

Ja się smarowałam i byłam cała w rozstępach niestety czerwonych.
Moim zdaniem, i tak też mi dermatolog powiedziała, żadne specyfiki nic nie pomagają, jak rozstepy mają się zrobić i mam nie wydawać na nie niepotrzebnie kasy.
Ale może to tylko mnie nie pomagały te kremy wszystkie :)

Nie tylko Tobie.

Aśka straszne masz dojazdy. Też bym dała sobie spokój i poszłam na l4
 
Zapominajka - dlatego w tej ciąży nie bede się smarowała niczym, co kosztuje więcej niż oliwka dla dzieci - mają być jeszcze gorsze, to bedą.
Chociaż swoją drogą ciekawe, te rozstępy się zrobią jedne na drugich, czy znajdą wolną powierzchnię ciała? :-)
 
reklama
Do góry