reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja tez chce sie z Wami spotkac!!
Jeszcze kawy od rana nie pilam...taki zapierdziel. Dopiero wrocilam z urzedu. Olivka odstawiona przez ciocie, pelna energii bo pospala w aucie a ja...oczy na zapalki. Znajoma chce , zebysmy poszly razem na plac zabaw z dzieciakami a ja nie mam sily...
 
reklama
hejka
ja tylko na chwilke...znow mnie wkurw.... wiec sam nakrywa do stolu a Ania mi towarzyszy przy lapku...

maluchy spia, dzis pobudka o 5.30, wiec popadaly...
goscie beda na 14

mam dosc takiego chlopa...dosc....
i dzis zastanawiam sie po co ja w ogole wychodzilam za mąż????????????????????

tylko dzieci nie zaluje, ze mam :)
 
Dziewczyny ja wracam w sobotę. Jakby coś, to miejcie mnie na uwadze.
Nam dziś zwrócili 50 euro za niedogodności związane z brakiem animacji w hotelu;) Dla mnie to zadna niedogodność, ale w folderze były, a tu nie ma, ludzie się wkurzyli i biuro oddaje każdemu jak leci;)
 
Filipia jak wrocicie w sobotę to nie sądzę zeby Ci sie chcialo po trudach podrozy organizowac ale oczywiście zapraszam tez. Kooska Ciebie tez ;) szukaj lotow do swidnika ;) wiolonczeli nie zapraszam bo z nią to predzej po tej drugiej stronie Wisły się spotkam. Ale juz ormianka i Elajar mają stosunkowo niedaleko. Wobec kooski to wszystkie mamy do siebie bardzo blisko. Dziewczyny hakby cos mogę zorganizować ogólny spęd. Znaczy kawał trawy jest, checi tez. Atrakcje wymysli sie w miare potrzeb.
Elajar moze sobie tak odreagujesz? Myslisz ze to mozliwe "technicznie" i logistycznie?
 
Ale ormianka ja tez Ci nie pozwolę przyjechac bez W. :)
A co do m....sama ostatnio spostrzeglas wiele podobieństw wiec zastanow się jeszcze z 10 razy :)
 
A nie, no to jesli chodzi o M.to ja nic nie mam anty. Jesli dobrze będzie sie czuł z przedszkolem. Chyba ze i A. Camel sie deklaruje to juz mu będzie raźniej
 
reklama
Dla mnie to moze byc i z i bez..ale mysle ze moglo by sie A nudzic...zastanawiam sie czy nie zostawic w ta sobote A u rodzicow i nie pojechac do ciebie tylko z Jachem...chyba ze twoj stary bedzie...
 
Do góry