reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
A temu chyba tylko matki miekki cyc w glowie. Musi go dzierzyc w dloni jak zasypia i później po to się budzi. Nie wiem co będzie po tym tygodniu jak caly tydzień spał niemalże doslownie ma mnie. W dzien tez przytulanki non stop. Z oczu nie moglam mu zniknac. M.nawet na rękach nie mógł go trzymać bo mu sie wyrywal. Czasem nawet nie mialam jak sie umyc i bralam jakis byle prysznic o 4 rano. Ciekawe jak pojdzie do żłobka, a dodatkowo skończyli remont żłobka właściwego wiec znowu bedzie przyzwyczajanie do miejsca. Bedzie to ciezki tydzien.
 
Jasko mimoze zostaje z dziadkieem tez mnie potem nie odstepuje na krok..a jak sie krzatam w pospiechu to jemu sie wydaje ze to tak ajk wtedy gdy wychodze do pracy i barykaduje drzwi wyjsciowe zebym przez przypadek nie wpadla na pomysl i nie wyszla...
 
Hej mamusie , dawno mnie nie było jak zwykle tłumacze się brakiem czasu ,ciągle tyle spraw na głowie ,do tego absorbujący maluch z coraz ciekawszymi pomysłami czasem już nie wyrabiam i padam ok 21 .

Kooska - fajnie że mała nie ma problemu z żłobkiem , powoli i spanie się unormuje .

Ewcia - współczuje choroby ,aby szybko przeszło.


A co u nas ciekawego ,mała ma 4 nowe zęby i coraz bardziej kapuje sikanie do nocnika no i mówi już coraz więcej a rozumie wszystko co się do niej mówi .

A ja idę od września do szkoły nie na dietetyka lecz na kosmetyczkę .
Oczywiście dalej jestem na diecie (schudłam już 2,5kg) jeszcze tylko 3 ,polecam dziewczyny bieganie daje lepsze efekty niż chodakowska ja co drugi dzień biegam po 12km i widze jak mi się fajnie sylwetka ujędrniła .
 
Evi witaj. Tez o Tobie myslalam przya okazji Elajar, że cisza. Ale tak myslalam ze Ty doslownie "zabiegana".
12 km. Kobieto...imponujesz :) a jaki jest Twój cel wagowy, bo chudniesz chudniesz i ciahle jeszcze 2, jeszcze 3 kg. Zebys nam się nie ususzyla za bardzo.
Dlaczego zmiana kierunku ksztalcenia na kosmetyczke?
 
No dziewczyny a ja doslownie nue mam kiedy myslec o diecie a wiem ze powinnam...ale prawda jest taka ze nie mam kiedy robic posilkow przy tej 2 zmianowej robocie..jak przychodze o 21.30 to ledwie mi sie chce mlodemu zupe ugotowac na drugi dzien zeby dziadek mial co mu zapodac na obiad---nie wiem jak to ogarnac...a co dopiero jakies cwiczenia..nie mampojecia jak zorganizowac dzien zeby wszystko gralo...
 
Zobaczymy jak O. przezyje pierwszy raz w zlobku beze mnie, ale to dopiero w srode, bo znowu musimy wyjechac :/ juz mi sie nie chce, ale musimy do Oslo do ambasady po nowy paszport dla mlodej.
U nas nocki roznie. Czasami spi od 20 do 6, czasami jedna pobudka na przytulenie lub picie.
Fifia ja tez Mdla pamietam z choroby. Miala sie ogarnac i dac znac.
Evi fajnie, ze biegasz. Ja nie lubie...
Ewcia, zdrowka!
camel, fajnie ze dziadek pomaga. Przydalaby mi sie taka pomoc.
ja nadal poszukuje pracy. Dzis wyslalam dwa cv. Po ostatnich odwiedzinach w przedszkolu, jakos mi sie odechcialo pracy z dziecmi... Nie wiem czemu. Zawsze lubilam swoja prace. Chyba samotne macierzynstwo, bez rodziny w poblizu i pomocy, nie sluzy takiemu zawodowi. Jak zobaczylam te biegajace brzdace, pomyslalam, ze mam tak z nimi caly dzien byc a potem sama z O. w domu, to sie przerazilam...
milego dnia kobietki. Ja probowalam wypic slabego drinka, ale wzielam dwa lyki i wylalam- bleee, nie smakowalo mi.
 
Ja tez mamochote na dobrego drinka albo winko...i chyba jak janka oddeleguje spac to sobie wypije lampeczke...tylko wczesniej musze odgruzowac kuchnie bo w ramach zaoszczedzania czasu zostawiwlam caly sajgon po obiedzie...i poszlismy na spacer..potem tatuncio sie zawinal do pracy..a my sami siedzimy sobie...

Ja to nawet stracilam nadzieje ze Mdla to sie w ogole odezwie...
 
reklama
Witam w długi weekend;)
U nas już dwie noce w swoim pokoju. Pierwszej nocy jedna pobudka, ale za to ja potem spać nie mogłam i rano mnie M. obudził także niedospana byłam. Ale dziś cud miód. Pobudeczka koło północy, ale taka, że ja na auto pilocie poszłam go utulić i potem spanie do 7. Spałam 7 godzin w jednym kawałku, masakra jakaś. Tak chyba nie było od narodzin Filipiastego;)

A wczoraj zadzwonił mój kochany tatuś. Od mojej ostatniej wizyty, kiedy wyjechałam stamtąd bez słowa po monologu jego dziewczyny nawet się nie odzywał. A teraz jak go M. spuścił na drzewo i powiedział, że nie powiemy im teraz czy będziemy mieli synka czy córeczkę, nagle sobie przypomniał. Nie obchodzi go jak ja się czuję, jak Fifi, co z Maleństwem, ważna jest wiadomość, którą można zabłysnąć na spotkaniach ze znajomymi. A poza tym jak to wygląda, że on nie wie.
No i teraz ja nie wiem co robić. Czy jechać, czy nie? Jak zwykle pojadę z nadzieją, że coś to da, a wrócę zniesmaczona i z postanowieniem, że to jest ostatni raz..

Ale nie ważne;) Dziś znowu na zakupach nie wytrzymałam i kupiłam komplecik dla Malutkiej;) Ponosi mnie w tych wszystkich Smykach czy H&M'ach;)

A jak Wam mija weekend?
 
Do góry