reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Hej, hej. My dzis dzien pełen atrakcji mamy. Wynajęliśmy samochód i zwiedziliśmy wyspę. Jeszcze po kolacji wybieramy się pooglądać widoczki.
Wiolonczela, a kiedy małżonek ma urlop?
 
reklama
A ja dzisiaj byłam się upiększyć:-) póki co to nie wygląda rewelacyjnie, bo ciemny, ale kształt jest super i w końcu mam brwi.
Ja właśnie cierpię na niedoczynność tarczycy w pakiecie z Hashimoto stąd moje problemy z brwiami, ostatnio zanotowałam spory skok tsh mimo brania euthyroxu 100 więc biorę wiekzza dawkę i może poczuje się lepiej. Zresztą moje samopoczucie samo mi wskazuje poziom tsh, jak ciagne ledwo po ziemi to znak by zwiększyć dawkę.
Ormianka szybki wzrost wagi to książkowy objaw niedoczynności, ,zwroc uwagę na Ft4 i Ft3 oprócz tsh, lekarze nie zawsze to sprawdzają a niestety wolne hormony tarczycy mają większy wplyw na nas niż tsh.
 
Na szczęście ta moja lekarka to bada. I ciagle p - ciała jakby chciała mi Hashimoto wywołać:/
Samozwanczo zaczelam lykac 50, a ona od razu 75 dała. W sumie dobrze, bo slabo sie czuję... no i ta waga mnie dodatkowo dobija:/

Wojtek pokochał maliny:) w koncu jakiś owoc po bananie.
 
Muszę spróbować dać maliny małej,bo jej surowe owoce jakoś nie wchodzą, może też jej posmakuja.
A my miałyśmy mieć dzisiaj szczepienie, ale mała jakaś marudna rano, temperatura minimalnie podwyższona, chyba dwójki dolne jej idą. Poszliśmy do lekarza na wizytę i faktycznie potwierdziła, że dwójki wychodzą, temperatury nie ma, nie widzi przeciwwskazań do szczepienia, ale nie zgodziłam się. Zaszczepimy się za jakieś dwa tygodnie, zęby wyjdą a ja będę sppkojniejsza.
 
aniazetka wrzuc potem foto brwi jak juz beda zagojone :) jestem ciekawa efektu :)
Nie fajnie z tymi problemami z tarczyca i hormonami :/ sama mam problem z twarza (tradzik) od 15.roku zycia i choc jest obecnie duuuzo lepiej, to niezle siada na psyche, jak cos ciagnie sie przez tyle lat i nikt nie moze w 100% pomoc :/
Dziewczyny jestem ogromnie zadowolona z cwiczen z Chodakowska! Dolaczylam sobie jeszcze trening z Mel B. Ja jestem maniak jesli chodzi o sport, ale zachecam Was do sprobowania. Na YouTube mozna wszystko znalezc.
 
Wrzucę jakieś fotki po weekendzie na grupę, powinno już być ok, taką mam nadzieję, bo w poniedziałek muszę iść do pracy.
Kooska ja trochę cwiczylam z Chodakowska, ale jakoś do końca mi nie pasowały i ja leń jestem, nie chciało mi się później.
A teraz pracując i tak nie mam czasu.
Ale mnóstwo kobiet sobie chwali efekty po tych ćwiczeniach.
My jutro wyjeżdżamy, tylko neszcze nie wiemy gdzie, więc będzie pełen spontan
 
Co do malinek..janek sie zakochal...wcina rowno...truskawki mu jie podchodzily...ale maliny...mmmmm....az mu miche zabralam....

Co do cwiczen ja zdecydowanie wolę rower lub steper...zadne aeroby mnie nie kreca...chociaz chodakowskiej jeszcze nie widzialam..musze sprobowac..tulko nie wiem od jakiego treningu by sie nie zrazic... Skalpel 1 ???

Aniazetka zazdroszcze tych spontanow...walcie do nas na wschod:-)
 
Ostatnia edycja:
Aniazetka fajnie Wam, dobrze, że oboje to lubicie, co weekend przygoda - szerokiej drogi.
Fifcia chłop ma urlop od połowy lipca ponoc , bo w jego robocie nigdy nic nie wiadomo, wiec my jak co to z lasta pojedziemy
słoneczny brzeg, albo grecja
 
camel Skalpel1 dla poczatkujacych. Jesli masz problemy z kolanami to uwazaj, zeby ich nie przeciazyc. Ja ze wzgledu na wczesniejsze kontuzje, czulam ze cwiczenia Chodakowskiej, obciazaja mi je. Robie teraz tylko wybrane cwiczenia a reszte doprawiam zestawami Mel B., ktora ma dziesieciominutowe cwiczenia na kazda partie ciala- daje wycisk, zwlaszcza na brzuch :D
 
reklama
no wlasnie, powiedzcie mi, co z tymi chlopami???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moj dzis mnie tak wk...., ze po ostrej wymianie zdan (niestety przy dzieciakach)...teraz mamy ciche....nie odezwe sie
Ale juz planuje zemste....moze wtedy cos zaświta w tej durnej bani.....
 
Do góry