reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

O Nanu trzymam kciuki, jakieś miałam przeczucie, że Ty się nie długo rozpakujesz :D Powodzenia :)
Eklerka ja Ci przepowiadam, że w niedzielę/poniedziałek urodzisz, takie mnie też przeczucie męczy :p a poza tym Twoja Nikola musi być pierwsza od mojej :-)
Ja lecę pobrać GBS.. nie wiem jak ja podróż tramwajem przeżyje, bo jadę do przychodni na sam rynek, a tam samochodem to ni huhu :no:
Miłego dnia :)
 
reklama
kcouuuki!!!no to na porodowki dziewczeta!!!pora narzucic szybsze tepo;-)

dziewxzyny ja dzisiaj jade.do lekarza.Brzuch mnie tak napieprza ze jedna noga jestem po tamtej stronie.W dodatku jakies bolesne zgrubienie mi sie pod pepkiem zrobilo.Noz.zwariowac idzie.
Dziewczyny po cc!jak slugo krwawilyscie?obficie? bo ja ju tylko plamie a i na poczatku krwawienie nawet nie jak na @ :-/ i teraz sie dygam czy mi sie macica prawidlowo obkurczyla.
 
TO NIE JEST SPRAWIEDLIWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eklerka weź Ty się rozpakuj, bo faktycznie korek robisz i nasze dziecioki czekają w kolejce!!!!!!!!!!!!!!!
\
Ja mam dziś termin a Nanu rodzi :szok::szok::szok: Zaraz będę wyć do księżyca - nie jednak nie będę bo jest już dzień :confused2::confused2:

Nanu &&&&&&&&&&&&&&&& trzymam:-):-):-)

Tiiiiiia my też stosujemy tą bardziej romantyczną formę masażu szyjki i co?????? D*PA!!! nawet skurcze mnie nie łapią :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj jeszcze poszłam z D na spacer - przeszliśmy chyba zz 6 km :-p:-p potem wyżej wspomniany masaż ;-);-) i obudziłam się o 4:30 na siusiu :shocked2::-p:-p

Noelle trzymam &&&&&&&&&&& za wizytę, oby to nie było nic poważnego.
 
Ostatnia edycja:
Nanulinka dawaj dawaj !

My chyba się za bardzo stresujemy i odczuwamy presje, adzieciaki wychodzą do wyluzowanych matek:-)
Dzisiaj ma być hardcorowy upał. Idziemyna słońce opalaćbrzuszysko!
 
No mnie szlag trafi jasny... CZEMU JESZCZE NIE RODZĘ?!?!?!?!?!?!
Nanu - trzymamy &&& zaciśnięte! Ależ ja ci zazdroszczę!!
Ja w nocy myślałam, że coś się szykuje bo mnie brzuch pobolewał, ale jak zwykle wszystko mi przeszło jak ręką odjął...:crazy:
marciosz - chyba racja, trzeba przestać myśleć o tym rodzeniu, bo mi już na psychikę siada:no:
 
Nie dziwię się temu zniecierpliwieniu, każda chciałaby już urodzić :) Oczekiwanie jest najgorsze. A zobaczcie jak u mnie - rano jeszcze szykowałam się na zakupy i się wściekałam na W., że mnie stopował ;P strach się bać, co by było, gdybyśmy poszli, a poród to szybka akcja była, nigdy bym się nie spodzieeała : D
 
Nanu a ile zapłaciłaś za bio oil? podobno w hebe jest za ok.26 zł

Rysia ale się uśmiałam,skopiowałam sobie na fb:-)

wczoraj na obiad młoda kapusta i młode ziemniaczki,do tego schabowy,w pierwszej ciąży po takim jedzonku odeszły mi wody...niestety tym razem nie zadziałało,nawet dziś na sex się skusiłam i też nic...a i wczoraj okno umyłam,dziś chyba wezmę się za resztę...a do komunii coraz bliżej:szok:
 
Dzien dobry ja sie witam i zarazem zegnam na pare dni.dzisiaj do szpitala na wywolanie ciekawe ile tam bede siedziec.Takze trzymajcie kciuki zeby szybko poszlo.:tak:

Za rodzace trzymam &&&&&&& a za te zniecierpliwione tez trzymam oby szybko sie dzieciaczki wykluly bo to juz najwyzszy czas:-)
 
reklama
Kurde zbieram się właśnie na wizytę z tym nieszczęsnym masażem z odklejaniem pęcherza płodowego i kurde nie mam czasu doczytać co z Nanu, bo przeleciałam tylko na szybko ostatnią stronę... no, ale jak Wy trzymacie kciuki to się pewnie coś zaczęło więc kciuki trzymam tez ja :-D
Za mnie o 10:00 też może ktoś potrzymać jak nie będzie miał nic lepszego do roboty.
Spadam PA!
 
Do góry