reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kasienka ja już zwątpiłam w jakąś kolejność :D Fra była po nas a już tuli swojego kluska. Eklerkaa miała być pierwsza a kisi Nikolę w brzuchu. Moja mała Mi nie przejawia chęci urodzenia się, wierci się ile wlezie a ponoć dzieciaki jak już są w kanale to siedzą spokojnie ...
Objawów porodowych brak ...
Nie napalam się. Nie urodzę jeszcze długo.
Ide nażreć się lodów aż zrobi mi się nie dobrze.
Zły dzień.

Nie wykształciłam się tylko oglądałam zdjęcia przekrojów bo ja jestem tempa i nawet nie wiem co we własnej kasi mam i gdzie:D
 
reklama
A ja się mogę założyć że nasza sembo urodzi predzej ode mnie i jej poród zacznie sie niespodziewane od odejścia wód ;) jak tam sytuacja z M?
 
Ja miałam termin na 12 maja :szok:

Eklerka, taki model - i-jedo-fyn-4ds-gleboko-spacerowy.jpgA kolor, jak wspomniałam, turkusowy. Kiedyś będę mieć zdjęcie mojego, to wrzucę, bo nie chce mi się szukać kabla USB, zaraz idę myć Malucha :-D
 

Załączniki

  • i-jedo-fyn-4ds-gleboko-spacerowy.jpg
    i-jedo-fyn-4ds-gleboko-spacerowy.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 29
Nie wiem jak Wy, ale ja odkrywam coraz inne oblicza żaby grzebiąc w niej w poszukiwaniu nieszczęsnej szyjki. Wydaje mi się, że to co uważam za głowę jest coraz niżej i nie chce odbijać, ale Kaśka wierci się konkretnie więc nie jest wg waszych teorii w kanale.
Ja też dzisiaj spałam popołudniu więc chyba jakaś takaś aura. W ogóle to po powrocie z placu zabaw postanowiłam wrzucić syna do wanny i usnęłam przy tej wannie z głową opartą o kafelki. Także jest czadowo ;-) Jutro idę na masaż o 10 :baffled:
 
Eklerka podziwiam twą wiarę w moje krocze aczkolwiek chyba tym porodem to ja się najbardziej zdziwię Niemniej jednak jeśli masz rację to przyjadę do Luton z butelką Lambrini :D i pójdziemy pić i patrzeć jak samoloty startują.
Z chłopem w porządku przyszedł do domu i udaje że nie było tematu więc i ja nic nie wspominam.
 
kolejka dawno nie obowiązuje, niestety .

ja ciągle żyje nadzieją, najlepsze jest wstawanie w nocy na siku haha, Wstaje poooowoli i chwile czekam czy wody odejdą. Paranoja normalnie. Ja tez probowalam sie dokształcić z anatomii w celu samozbadania, ale dupa bo nadal nie wiem co tam macam :-p
 
Mavika gratuluję. Może wkoncu cos się ruszy z dwupakami:)
Cytryna ładny model wózka. Ja też kupiłam podobny ze wstawkami turkusu. z tym, ze mój jeszcze czeka:no:
Mój maluch przez cały dzień nie bardzo się rusza za to teraz wieczorem dokazuje równo i widocznie nie bardzo chce wyjść.
Jak sam nie wyjdzie to 17 będzie wspomaganie:zawstydzona/y: mam nadzieję że do tego czasu wszystko samo sie rozkreci.
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecko jest spokojne od jakichs 3 dni i co - i nic...

Pojawil sie u mnie rozowy sluz - myslicie ze to moze byc po badaniu? Bo naprawde mnie dzis bolalo, wiec nie wiem co ten moj doktorek tam robil...:dry:
 
reklama
Do góry