reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kurde ile w człowieku może być tego czopa cholernego? No masakra jakaś...

eklerka Czemu zakładasz, że po masażu Cię nie ruszy?

Jaki kolor u Ciebie ma czop?
Bo ja już straciłam nadzieję i wszystko biorę że i tak nie pomoże po tym czy po tamtym. Próbowałam już różnych metod... Schody, przysiady, sex, ciepłe kąpiele, piłka, ananas, herbata z liści malin, długie spacery.... Jestem wykończona tym wywolaniem cały mój dzień polega na tym by wywołać poród jak nie jedno to drugie robię. A rozmawiałam z taka dziewczyna na placu zabaw i mówiła że ona miała 2 takie masaże w ciągu 4 dni i nie pomogły dopiero przez oxy ruszyło więc i też nie chce się nastawiać że ten masaż pomoże.
 
Ostatnia edycja:
reklama
eklerka Dalej ten czop bezbarwny z białymi glutami w glucie takim jak spory ślimak. Czekam na ten podbarwiony krwią, bo taki miałam za pierwszym razem przy porodzie. Jeszcze mam bóle a la miesiączkowe, krzyża i tak kurde są myślę, że pewnie za chwilę zaś przejdzie, bo brzuch mi jeszcze nie opadł więc pewnie zaś pomęczy, pomęczy i zdechnie.
 
Cześć baby marudne,
Aśka, eklerka pogońcie te dzieciaki. ile w środku mają siedzieć!!!
ja jestem skrajnie nie wyspana, klasycznie zresztą. Ptysia przesypia całe dnie, a wieczorem i nocą imprezuje i zakłuca ciszę nocną. Wczoraj o smoczek zrobiła taki raban, że chyba przestanę nawet próbować jej dawać...
może moje dzieci są z jowisza i smoczków nie lubią, albo wolą mnie w tej roli ;/
 
eklerka Dalej ten czop bezbarwny z białymi glutami w glucie takim jak spory ślimak. Czekam na ten podbarwiony krwią, bo taki miałam za pierwszym razem przy porodzie. Jeszcze mam bóle a la miesiączkowe, krzyża i tak kurde są myślę, że pewnie za chwilę zaś przejdzie, bo brzuch mi jeszcze nie opadł więc pewnie zaś pomęczy, pomęczy i zdechnie.
to tak jak u mnie 3 dni odchodzi mi taki czop o takim kolorze jak u Ciebie zoltawy, bezbarwny bez żadnych krwinek i dużo tego za każdym razem

Zapo - jej się nie da pogonic ;(
 
cytryna gratuluję sukcesu:-) Ja zaraz po porodzie śmigałam już w ubraniach przedciążowych:-)

Zapo moja niby smoka bierze ale skubanica szybko się oriętuje że ją matka tylko w konia robi:-D;-) Widocznie Matylda jeszcze większa spryciula:-D

ullana espumisan i biogaia probiotyk dostałyśmy od pediatry w kropelkach i mała ładnie pierdzi;-). Zresztą z tym problemu nie było nigdy. Kupki jak nie było tak nie ma ale przynajmniej już się tak po tej herbatce z koperku nie pręży i nie płacze więc chyba zaczyna pomagać:tak:
 
Ja w ubraniach przedciązowych nie mogę jeszcze chodzić. Dopnę się i w ogóle, ale mnie wszystko w blinę po cc uwiera i się wściekam. Ale waga powolutku spada, więc może dojdę za rok do jakiejś przyzwoitej wagi.
tylko czemu syn mi paczkę chrupek pod nosem położył?
 
No i czerwcówki zaczęły się rozpakowywac ;)
Już dwie urodziły jedna w 33 tyg, druga początkiem 37 tyg. DOSŁOWNIE SUPER ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapo Iggy wodzi cię na pokuszenie :-D

Oby z tymi dzidziusiami tak wczesnie urodzonymi było ok:tak: Sama po sobie wiem ile to może być problemów z odrobinkę wcześniej urodzonym dzieckiem a co dopiero z taką kruszynką:-) Trzymam kciuki za sukcesy:-)
 
Do góry