reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
hej laseczki :)
framama wreszcie sie doczekała - hura! :-)
wiolonczela - gratulacje!

Co do smoka - podobało mi się jak Cytryna mówiła coś na zasadzie "u mnie żadnego smoka nie będzie" bo to jakbym cofnęła się w czasie i słyszała samą siebie :)) ale po 2 tygodniach kolek, wiecznego płaczu, baby bluesa, zmęczenia do potęgi poleciałam po smoczek. a Młoda co? wypluła go. Próbowałam wiele razy (kupiłam nawet kilka smoków) i młoda reagowała odruchem wymiotnym. wiec dupa :)
A teraz juz zaopatrzyłam się w smoka, bo może drugie lepiej zareaguje na uspokajacz :) Mila natomiast znalazła sobie później naturalnego uspokajacza - kciuka :sorry: i to dopiero był dramat żeby oduczyć ją tego!

ja jutro idę na moje pierwsze KTG i ciekawa jestem jak mi pójdzie ;-)
Dzisiaj byłam oddać krew i mocz. Po przejechaniu całego miasta, stanęłam w kolejce w labo i co? Mocz został w domu na półce przy drzwiach. musiałam jechać drugi raz. Mistrzostwo bezmózgowia :-p:-D
 
wiolonczela gratuluję synka!
haha a moja Ada jak się okazuje smoka ciągnie jak się patrzy ale szybko orientuje się skubanica że pusty i pluje:-D
 
Cycor, cycor, cyyyycooooorrr! Spać mi się chce, a Młodzież ssie i ssie i ssie... Ech, pięknie.

Zapominajka, ja też uwielbiam, gdy mówisz PTYSIA :))) od razu mi się kojarzy Ptysiem Miętowym z któregoś kawałka,.ale nie pamiętam którego ;)
 
ja tez sie witam z mala na cycku.Ale noc spokojna wiec lizik:-) moja smoczkiem dalej pluje niz widzi-jej wybor bo matka juz siw ugiela:-)

Dzisiaj uwaga uwaga-podrzucam mala do dziadkow;-) a ja smigam pozalatwiac tysiac spraw.Bo z mala to bedzoe nie wykonalne.

framama.%!i jak tam?

ktora dzisiaj?
 
Heh, Pimpuś Sadełko całą nic tylko na moim cycku. Wprawdzie wieczorem dostał 10 ml MM, bo mu się płacz włączył po piersi, ale jak dostał cycka o 2 w nocy, tak obudził się dopiero pięć minut temu.

Ja dziś też mam urwanie głowy. Jeśli przydzie pocztą mój akt urodzenia, to pojedziemy do USCc, ja mam zdjęcie szwów u gina, muszę Matiemu kosmetyki kupić i chyba to wszystko...
 
reklama
citrus xzyli laktacja ruszyla na calego:+) super!

sorry za bledy pisze z tel z ssakiem przy piersi.

Torbe malej spakowalam.Pomyslalby kto ze ja na tydzien a nie na pare godzin zostawiamy hehe;-)

a co tu taka cisza???poszlyscie grupowo rodzic!?
 
Do góry