reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Agara kochana... najwazniejsze ze nie ma dodatkowych dolegliwości. Ja znam dziewczynke z zespołem Downa która rózni się od rówieśników tylko wyglądem i fizycznością a intelektualnie jest lepiej od nich rozwinięta. Ile dzieci tyle rodzajów tego zespołu... Musicie być dobrej myśli... będzie dobrze :) zaciskam za was kciukaski...
 
reklama
Agara rozumiem twoje rozgoryczenie ale pamiętaj że twój synek to jest to samo słodkie maleństwo które nosiłaś dumnie przez ostatnie 9 miesięcy, choroba nie zmieni jego miłości do ciebie więc mam nadzieję że i ty poradzisz sobie z akceptacją jego takim jaki jest. Trzymamy kciuki pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć kiedy przyjdzie ci chwila zwątpienia.
Zaciskam mocno kciuki za Ciebie &&&&
minerva &&&& żeby się rozkręciło.

Ja miałam dwa boskie skurcze około 1,5 min w odstępie 25 min teraz już od ponad 20 min cisza więc pewnie znowu straszaki ... Heh mała bryka dość żywo. 6/5 fajna data ciekawe kto się rozpakuje ;))
 
Was nadrobić to normalnie...
a jeszcze tel w chacie zostawiłam i jestem wyjęta z kontekstu :zawstydzona/y:


Witajcie po długiej przerwie .....

Ja już mam poród za sobą urodziłam 25 kwietnia ... niestety diagnoza jaką usłyszałam była szokkujaca moje dziecko moj syn ma syndrom downa ;(

Gratuluję i wiele radości życzę. I oczywiście siła na walkę z przeciwnościami.

Sembo może i straszaki, ale przynajmniej coś cię rusza.
 
Agara - gratulacje z powodu synka!!! Zespół Downa to już na szczęście nie wyrok. Teraz z takimi dziećmi pracuje się i osiąga wspaniałe rezultaty. Moja koleżanka ze szkoły ma córeczkę z zespołem Downa, śliczna i bardzo mądra dziewczynka. Owszem, wkładają w jej wychowanie dużo więcej pracy, ale na pewno warto! :tak:
Trzymaj się i bądź silna!

cytryna - nie przejmuj się żadnym dokarmianiem. Wiadomo, że jak laktacja nie rozkręcona, to dziecka nie zostawią głodnego. U mnie mleko pojawiło się na 2 dobę po cc, a wcześniej Łuśka ssała na potęgę, a leciała jej tylko odrobina siary i ta się denerwowała. Kończyło się podaniem butelki, wiadomo. Teraz natomiast leci ze mnie jak z dojnej krowy, a Łuśka tak się najada, że śpi mi ok 3 godziny bez budzenia się :happy:
U Ciebie na pewno też laktacja się ładnie rozkręci i z Mateuszka zrobi się prawdziwy Klusek;-)

sembo - boskie skurcze?:-D Oj, będziesz jeszcze żałować tych słów, jak wezmą Cię prawdziwe boskie skurcze;-)
 
Hah, Sembo, ja teeeeeż myślałam, że straszaki :-D

kurna, odejść od telefonu nie mogę, tak dawno nie siedziałam na BB... Aż dwa dni :D
Powiem Wam szczerze, że nie sądziłam, że bóle porodowe krzyżowe są tak bolesne, zwłaszcza parte. Z perspektywy czasu niby nic, ale gdy tak sobie przypomnę, to jestem wdzięczna W. że był ze mną prrzez cały czas i mi pomagał. Parte są przerażające... ;D
 
j-ulka współczuje alergii, wiem co to jest niestety:crazy: teraz najsilniej pyli brzoza. Na katar najlepsza jest sól morska! I wapno można pić spokojnie.
Natalia fajnie, że jesteście już w domku, własnie się dzisiaj zastanawiałam co u Was :)
Agara gratuluję synka, życzę Wam dużo sił i wytrwałości, bo miłości na pewno Wam nie zabraknie:) Wiem co mówię, bo mój brat jest upośledzony, jest nie wiele młodszy ode mnie, ale to zawsze będzie wieczne dziecko.. w przypadku zespołu downa może się okazać, że Wasz synek będzie mógł normalnie funkcjonować w życiu :) Powodzenia :)
My dzisiaj zaliczyliśmy spacer wzdłuż Wisły, stopy ciężkie jak kamienie, a opuchnięte jak balony.... poza tym od wczoraj strasznie mnie męczą wzdęcia:crazy: i nie wiem co mam z tym fantem zrobić... można brać espumisan w ciąży??
jakieś domowe sposoby????
 
alleluja :D prawy cyc wreszcie odkręcił kurek i powitała mnie dolina mlekiem płynąca :D hah lepiej późno niż wcale :D
mi na wzdęcia pomogło regularne jedzenie nabiału, szczególnie jogurtów :) a też się męczyłam ;))

co do skurczy i skurczybyków, ja wiem że będzie 'wesoło' ale kiedy na to czekam to zaczynam z dnia na dzień się bardziej dygać, a tak to już by chociaż odwrotu nie było (w sumie i tak nie ma:D) i wiedziałabym że już będzie niedługo z głowy. A tak co noc zasypiam z myślą czy nie wykorkuje z tego całego skurczobólu ...
 
Ostatnia edycja:
sembo skoro u CIebie już jest mleko to u mnie chyba też powinno coś cieknąć?? bo na razie jak naciskam to tylko żółte plamki się pojawiają:-(
 
reklama
Do góry