reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Aj nie mam sił i nerwów do mojego chłopa.Tak piorę i prasuję i mówię,że gdyby nie ja to by to dziecko gołe chodziło ,aon na to ,że gołe ,wesołe i szczęśliwe.Po co nasi przodkowie opuszczali Afrykę :eek::szok:.Tam to takie jak jego podejście by było na miejscu ,a tu na co mam liczyć na mega upalne lato i super łagodną zimę bo już zgupłam :crazy:
 
reklama
kubusiowa gratulacje, moja mama też zdawała jak była ze mną w ciąży.Ja to już nie pamiętam nawet jak zdawałam bo to 11 lat temu było ale wiem jedno to jest najlepsza rzecz dla kobiety niezależność i nie proszenie się nikogo o podwiezienie i najlepiej jeszcze mieć swoje autko( ja mam i Łukasz też ma swoje) i wtedy jest bosko.
Co do tej położnej to też muszę się popytać w przychodni bo nigdy żadnej deklaracji na położną nie zdawałam a przychodnię dla Hanulki już mam wybraną tą samą co ja jak byłam dzieckiem chodziłam a w niej trzy dobre lekarki które znam od lat.
 
Cześć.

Dziewczyny jestem z Wami prawie na bieżąco - codziennie wchodzę poczytać co u Was, ale jakoś nie mam weny na pisanie. Nic poprostu nowego u Nas, poza remontem, się nie dzieje i nie mam o czym pisać. A ja z takich co leją wodę nie jestem:) Zresztą jestem lepszą słuchaczką niż mówcą!

As, Fiore
trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że jak najdłużej pozostaniecie w dwupaku!

Suzi za Ciebie również, Twój malutki już taki duży:szok:. Czekam na dalsze wiadomości od Ciebie!

Kubusiowa gratuluję zdanego prawka!

Resztę Was pozdrawiam!
 
reklama
Do góry