reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

reklama
Cześć,

Widzę że dużo się tu dzieje...ja was poczytuję ale nie bardzo wiedziałam co mam pisać...
Na dzień dzisiejszy jeszcze żyję ale dość nędznie... Fizycznie jest wszystko Ok ale psychicznie trochę siadam. Mam lekkie problemy z miejscem zamieszkania (nie mam gdzie mieszkać całkowicie) no i z mamą jest źle...

Dziś robiłam wyniki w laboratorium, jutro zobaczę czy moja krewka i moczyk są dobre a w piątek idę na wizytę do gina i przy okazji wymaz. Jestem ciekawa czy mnie skieruje na jakieś KTG i na kolejną wizytę przed porodem, bo to w sumie już za miesiąc rodzę.

Objawów przedwczesnego porodu nie zaobserwowałam, czopa nie widziałam skurcze pojedyncze i bez większego szaleńczego bólu. Nogi coś mi tam spuchły ale to też jakoś mało widoczne... Ogólnie to nudno tak jak się nic nie dzieje :p
Na spacerach wyciągam takie nadświetlne że nadążają za mną już nawet osoby po 60-ce. zwłaszcza pod górkę :p
Carmellka buziol dla Maludy :*******
&&&&&&&&&&&&& dla potrzebujących i wywołujących ;p
BUZI dla Wszystkich :*************88
 
Carmella - nie moglo byc inaczej :-) Teraz pojdzie takie perpetum mobile: poprawa Marcelka dodaje Wam skrzydel, Wasz nastroj doda mu jeszcze wiecej sil :-)


Ja tam niby jestem zaprawiona w skurczach przepowiadajacych, mialam ich juz multum w II trymestrze i nawet bylam przez nie w szpitalu. Myslalam wiec, ze nic mnie nie zaskoczy. Ale co mam myslec o jednym skurczu CALOGODZINNYM :confused: W skali KTG tak ok. 25 (w porywach do 30 - a mialam tyle KTG, ze ocenic umiem niezle) bym go okreslila ale jeden, bez przerwy. Zagadkowy skurczybyk :-p
 
Bezdomnosc to LEKKIE problemy????? :eek:
Zyczenia zdrowka dla mamy!!!!
I Ty jeszcze narzekasz, ze u Was nudno i sie malo dzieje :szok:

No bo mało się dzieje jeśli chodzi o poród... bo ja tu sie nastawiłam na jakieś cuda a tu cisza (jak przed burzą :p) Resztę stawiam obok bo i tak mam stresa, a mój stres się dziecku udziela, a przeciez mały niczemu winien nie jest wiec po co go meczyc az tak bardzo...
 
Mysiochomis ten Twój post to jak nie Twój... :no: współczuję problemów i życzę pomyślnego rozwiązania. Wyniki badań złe? Zdrówka dla mamy!!!

Carmella &&& za Marcelka. Głowa do góry! Będzie dobrze!!!

Katar mnie wykończy!!! :baffled::eek: ło matko...

Idę do łóżka bo oczy mi się same zamykają. Ale najpierw antybiotyk i coś na ząb :tak:

Dobrej nocki majowe mamy!!! :tak:
 
Mysio - zdrówka dla Mamy!

Paulka - zdrówka,oby katar poszedł precz!

U mnie na szczęście porodowa cisza, do jutrzejszego wieczora nogi zaciskam, ziółek nie piję, masażu nie robię, przytulanek też nie;-)
 
reklama
Carmella - z pewnością wynagrodzicie:) cieszę się razem z Tobą i wierzę, że będzie dobrze!

Dusia - ja właśnie łapię jakiś humor w typie "stare baby będą mnie obgadywały, że młoda i dwójka dzieci", normalnie mnie to nie rusza, ale jakoś przykro się robi..

i diabelnie chce mi się pić! normalnie piję wodę litrami i nie czuję, że mam dość, hamuję się, bo to takie nienormalne.. i w dalszym ciągu mam dziwne ciągoty jak cukier, albo suchy makaron:/ co mi się dzieje?
 
Do góry