reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łyżeczkowanie po ciąży zatrzymanej POMOCY

Dzień po zabiegu czułam się świetnie, miałam lekkie plamienie i nic mnie nie bolało.
Ale to była tylko cisza przed burzą... potem pojawiło się krwawienie (jak okres), skrzepy, ból brzucha... nie byłam w stanie wyjść z domu. Objawy pojawiały się i wracały co drugi dzień, i tak przez tydzień.
 
reklama
W lutym również nie dostałam żadnego antybiotyku i krwawiłam dwa dni a teraz jeden dzień praktycznie tylko po zabiegu wczoraj
Nie ma to raczej związku.
Też nigdy nie dostałam po takich zabiegach antybiotyku.
To, że krwawiłaś tylko wczoraj nie znaczy na 100%, że już krwawić nie będziesz. No ale jeśli tak będzie, tym lepiej dla Ciebie. Z tym że nikt tutaj tego nie przewidzi... ;-)
 
Kochane wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania ciąża zatrzymana na 7tc 1 dzień poprzednia w lutym a 6tc.
Teraz pytanie po 5h wyszłam do domu przez jeszcze moja ginekolog zrobiła USG i powiedziała że piękne wszystko czysciutko. Teraz pytanie wczoraj miałam krwawienie ale od wieczora do teraz cisza podpaska czysta czy to dobrze?
Brzuch kompletnie nic nie boli jakbym w ogóle nie miała zabiegu .
Ja po łyżeczkowaniu miałam 2 dni bardzo skąpe krwawienie, praktyczne plamienie, a 3-4 dnia obfite i bardzo bolesne, aż zastanawiałam się czy nie jechać na SOR, ale po lekach przeciwbólowych przeszło. Nic takiego nie robiłam, żeby się nasiliło, leżałam tydzień w domu, więc możliwe, że taka budowa macicy, bo okresy u mnie podobnie przebiegały.
Nie dostałaś zaleceń ze szpitala na wypisie?
Ja miałam dokładnie wypisane, że współżycie po 1 @ dopiero, mycie tylko pod prysznicem plus oszczędny tryb życia, więc ja wesele kolegi sobie odpuściłam wtedy.
 
reklama
Ja po zabiegu krwawiłam niewiele i chyba ze 2 dni. Ale mimo wszystko, jak już któraś z dziewczyn napisała, zostaje rana, której trzeba dać się zagoić w możliwie najlepszych warunkach. Na wypisie miałam oszczędny tryb życia, nie dźwigać nic chyba przez 5 dni i po tygodniu kontrola. Ale oczywiście to Twoje zdrowie i zrobisz jak uważasz, bo nikt na forum nie zgadnie jak będzie u Ciebie.
 
Do góry