reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Czytałam, że anemia często się zdarza więc się nie przejmuję na razie. Jutro na spokojnie doczytam co włączyć do diety i za 4 tygodnie może będzie lepiej. :tak:
 
Witam, na moich wizytach zawsze jest coś pozytywnego ale też nie jest wszystko ok. tak do końca.
Wyniki krzywej chyba nawet lepiej niż książkowe przed 78.9 a po 2 godz 79 :-). Siostra była ze mną i się śmiała ze nasze organizmy bardzo szybko spalają cukry.
Na wizycie miałam badanie i usg. Szyjka super, brak oznak przedwczesnego porodu, z czego się ucieszyłam. Usg małego również wszystko super, wszystkie narządy widoczne, pięknie pracujące. Tymek waży 800 g. A i trzymał się za głowę pani ginekolog się śmiała ze juz ma jakieś zmartwienia.
no i na koniec wizyty usg dopochwowe żeby sprawdzić od czego było to ostatnie plamienie. I już się skończyła radość, bo moze to polip a może cos innego co moja gin długo zastanowiło.
Kolejną wizyta 17 listopada i oczywiście dostane wtedy zwolnienie lakarskie. Pani doktor powiedziała że to będzie już prawie 30 tydz ciąży i już wystarczy mojej pracoholi ;-) zrobi mi również cytologia aby sprawdzić co tam na tej szyjce się dzieje. :eek: troszkę się tym zmartwilam i nawet po wizycie zadzwoniłam że może przyjde szybciej, ale mówiła że na spokojnie może być to 17 listopada.
 
Po wizycie: szyjka 3,73 cm ładnie wygląda, doktorek się nagimnastykował żeby mi spodnie zsunąć bo zdjąć nie dałabym rady. Danielek głową w dół narazie, ma ok 716 gram. 25 min spędziliśmy na próbie zrobienia zdjęcia ale młody nie miał sesji w planach ;)))) jedno ujęcie mam :) ;)
Muszę powtórzyć kilka badań, a kardiologa mam 10.11
Kolejna wizyta u ginekologa za miesiąc :)
Mam 1,5 kg do przodu z ostatnich 3 tyg.
 
reklama
Anit bedsie ok :)
A to mój mały pozer:
 

Załączniki

  • 1445965114708.jpg
    1445965114708.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 36
Do góry