reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Ja Antkowi prowadzę album taki tradycyjny że zdjęcia się wkleja i do tego różne scrapbokowe drobiazgi i wychodzi fajny miks a do tego śmieszne teksty i jest bomba :) do drugiego bobo też taki bym chciała. Poza tym Antek ma właśnie taki album "gotowca" że pisze to są moi rodzice i nasze zdjęcie albo to mój pierwszy spacer i zdjęcie i tam właśnie ma zdjęcia do roku gdzie praktycznie co 2-3 dni jakieś zdjęcie.
 
reklama
My dostaliśmy na ślub Album Naszego Dziecka:) Super rzecz- wykleja się drzewo genologiczne, wpisuje wszystkie dane od poczęcia do 5 lat- takie jak wzrost, pierwsze słowa, ulubione zabawki, odciski raczki i stópki itd
 
Ja dostałam od męża na Walentynki Album Naszego Dziecka- wyczuł mnie skubaniec bo on dostał w prezencie teścik z dwoma kreseczkami. Tydzień trzymałam język za zębami a on i tak się domyślił :-) Teraz album będzie jak znalazł.
 
Wów piękne macie brzuszki i piękne fotki synkow;))

Annaroksan córka śliczna widać, że szczęśliwa:)) i wszystkie ciotki z bb jej zazdroszczą tych buziakow od delfinka!!!

Ja też mam taki album gotowca dla Belli ale hmmm do końca go nie wypelnilam:((

Anioleczek też myślałam o fotkach przez 365 dni już przy Izie ale nie wiem jak z moja systematycznoscia hehe...

Ja mam fotke po teście Belli właśnie w albumiku a z obecnej ciąży mam i fote i test jeszcze:))
 
DSCF5004.jpg połowa ciąży!!!:-d
100cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry