reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
gosiulku ja jak bylam ostatnio w szpitalu z corka to mi zwymiotowala w aucie moja corka ma mega chorobe lokomocyjna weszlysmy na badanie i od mojej corki pomimo tego ze ja przebralam czuc bylo j ze wymiotowala nie umknelo to uwadze pani doktor i sluchaj ta pani doktor powiedziala mi ze ma smieszny sposob ale skuteczny na chorobe lokomocyjna zaklejenie pepka plastrem zwyklym:)u nas dziala sprobuj moze akurat twojemu synkowi pomoze pozdrawiam
 
Agata dziękuję. Dzisiaj chciałam mu zakleić ten pępek ale za żadne skarby nie chciał. Nawet jak się skaleczy to nie da sobie plasterka przykleić.Następnym razem nie wiem chyba siłą zakleimy.
 
Wpadam na chwilkę przed obchodem:)
Po 1: Gosiu gratuluję już tak otwarcie:****
Po 2. Kinia za miesiąc sie uda a teraz nie trac nadziei póki okres nie przyjdzie
po 3. znów szczęśliwie wiadomość od Moolszy;Witam cie ja juz po dochodze do siebie po cc mam zdrowego synka 2595 i 54 cm. Ma na imie Gabriel"
A my czujemy sie świetnie odliczamy dni do piątku:) Niestety bedziecie musialy wytrzymac po wieczora zanim ja bede w stanie zeby choc sms napisac no chyba ze mój wysle do Iwonki:)Buziaki dla was wszystkich:****
 
reklama
Do góry