reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

No właśnie Mamo Natalki, jesteście w czwórkę, masz dwa Aniołeczki, które się Tobą opiekują.
Ja dostałam krwawienia równo po miesiącu od zabiegu, ale to podobno nie była właściwa miesiączka... Tę prawdziwą dostałam po kolejnych dwóch tygodniach, czyli razem po jakichś sześciu. Ale to zależy od kobiety...
 
reklama
dziewczyny nie mogę bardzo piać na publicznym .Nie zginęla z własnej woli .
Ktoś jej bardzo w tym pomógł .
Tyle mogę napisać .
Więcej na priv

Wiola ja po miesiącu od CC praktycznie nic już nie odczuwałam ,ale podobno jestem wyjątkiem ,bo zdarza się nawet 6 miesięcy ,a nawet rok ,że coś kobiety odczuwają .:sorry:
 
Witam z kawka.

Mam dziś mega doła... na dziś miałam termin porodu. Mimo, że chłopcy zapewne urodzili by się tydzień lub dwa wcześniej (jakby ciążę udało się donosić) to i tak dziś mega źle się czuję... to tak boli :-(

Chłopcy (*)(*)(*)
Aniołki (*)
 
reklama
Do góry