reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łożeczko turystyczne - opinie

Witam wszystkie Mamy. Jestem na forum nową mamusią miesięcznej Nataki.
Tak sobie tu czytam i aż żałuje że wcześniej niewpadłam na pomysł by korzystac z Forum Mamusiowego.
Na ale teraz już jestem:)
Chciałabym kupić dla mojego maluszka łóżeczko turystyczne takie wielopoziomowe. Czy ktos mógłby mi coś doradzić? Sama chętnie korzystam ze sklepów internetowych by Natisią niebiegac po sklepach ale łóżeczko niebanalna rzecz a wybór i zróżnicowanie cenowe ogromne. No i najlepiej żeby niebyło bardzo drogie, wydatki związane z narodzeniem Natalki pochłonęły ogromne fundusze ....
 
reklama
Chętnie podczepię się pod temat, bo do rozwiązania mam 3 miesiące. Mieszkanie mamy w miarę małe, więc szukamy kompaktowych rozwiązań. Jakie wózeczko tuyrystyczne polecacie i a może w ogóle zrezygnować z zakupu takiego stacjonarnego?
 
no jak narazie podpowiedzi żadnych...,
mallim ja nie wiem ale wydaje mi się że tak na stałe łóżeczko turystyczne do spania dla maleństwa to chyba niezbyt dobry pomysł, oglądałam łóżeczka w sklepie te materacyki są dość cieniutkie, nie wiem czy na codzień to dobre dla malucha.
Ja szukam nadal tego łóżeczka dzis natknęłam się na takie
http://www.arti.pl/lozeczko-arti-deluxe-plus_prod128.html
 
Ja mam łóżeczko turystyczne ARTI L2 http://www.arti.pl/lozeczko-l2_prod12.html, z którego i ja i moje obie córki jesteśmy zadowolone. Służy nam już 2,5 roku i nie widac po nim upływu czasu. Materac kokos/pianka/gryka zamówiłam na allegro, od sprzedawcy, który pisał, że jest producentem, więc tylko zapytałam, czy robi tez nietypowe wymiary. Plusem jest to, że dziecię zawsze śpi w swoim łóżku, nawet jak gdzieś się wyjeżdża. Ten model jest nieco większy i wyższy niż typowe łóżeczka turystyczne.
 
Ostatnia edycja:
Ja 2 tyg. temu zakupiłam to łóżeczko turystyczne:
Baby Design Dream kolor 04 łóżeczko turystyczne - kojec - Łóżeczka turystyczne i kojce - Baby Design

Polecam je wszystkim zainteresowanym. Łóżeczko rewelacyjne, świetnie wykończone, stabilne i przede wszystkim ten przewijak!!! Jest super - sztywny i duuuży, co jest zupełnie nie spotykane w łóżeczkach turystycznych, w których przewijak to kawałek szmatki zawieszonej na rurkach (wiem bo mam już jedno łóżeczko turystyczne, które stoi od urodzenia synka, u teściów, teraz zakupiliśmy to łóżeczko z linka do domu, bo mały wyrósł już z wiklinowego koszyka, w którym do tej pory spał). No i promocja cenowa też nie byle jaka, więc polecam, ja towar otrzymałam 2 dni po zakupie.
 
Podpisuję się pod głosem poprzedniczki, my również kupiliśmy to łóżeczko (kolor 02 ;-)) dla naszego bąbelka jako rozwiązanie wielofunkcyjne :-) a jeśli do takiego łóżeczka dokupisz porządny materacyk (np. kokosowo gryczany) to uważam, że sprawdzi się nawet lepiej niż zwykłe drewniane :tak:.
Do najtańszych nie należy, ale koleżanka i kuzynka używają go od kilku/kilkunastu miesięcy inie widać żadnych uszkodzeń, no i masz takie 3 w 1 albo i więcej.
 
Chciala bym kupić łóżeczko turystyczne. Ponieważ ma być u mojej mamy, która jest starszą osobą i z wieloma rzeczami jej ciężko, to chciasla bym żeby mialo takie cechy to łóżeczko:
- bylo do 20 kg wagi (większość łóżeczek jest do 15 kg, a moje dziecię ma już prawie rok i 10 kg).
- miało kółka blokowane oczywiście
- łatwo się składało i rozkładało
- miało wyjście na zamek.
- no i było stabiolne

Oglądałam w necie łóżeczka. Chyba Coneco Venus mogło by być. Ale czy to jedyny wybór na obecny czas?
Proszę o porady.
 
północny wiatr - te wagi w łóżeczkach są zaniżone, jestem pewna, że spokojnie można sobie dodać do tego z 3 kg. - tym bardziej, że nie będziesz już dziecka kładła na części podwieszanej, a tej dolnej. Poza tym - Twoje dziecko ma teraz 10kg, to nie znaczy, że za rok będzie miało 15, w tym wieku dzieci już mniej przybierają na wadze, waga 15kg, to średnio waga ok 3/4 latka.
 
mamii - tak, jak piszesz - porządny materacyk obowiązkowo musi być :tak:, nie wyobrażam sobie położyć dziecka na stałe na tych dechach załączanych do turystycznych łóżeczek ;-)
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. Pojechałam dziś do hurtowni i mieli kilka łóżeczek turystycznych. Jak powiedziałam, jakie mam wymagania wskazano mi Coneco Venus. No więc kupilam rożowe. :) Co prawda nastawilam się ewentualnie na wybór pomarańczowego ale nie mieli. To też jest śliczne.
 
Do góry