reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

No to chyba ustalone, że zakładamy zamkniętą grupę a jeśli chodzi o jej rodzaj, to teoretycznie jest mi to obojętne, ale chyba skłaniałabym się do tego co proponowała Zazuu 🤔 Tylko chociażby dlatego aby nie zawracać komuś później głowy o dodanie/usunięcie. Dodatkowo mam wrażenie że wcale nie kojarzę wszystkich osób z powyższej listy, oczywiście liczę że w prywatnym wątku wiele dziewczyn zacznie się faktycznie udzielać, ale często różnie to wychodzi w praktyce. I po prostu fajnie jakbyśmy to my miały nad tym kontrole w przypadku gdyby ktoś się nie udzielał a cały czas "podglądał". 😊
 
reklama
Dziewczyny robiące nifty itp. Pappe też robicie?

@AngelicFruitcake gratulacje! Rozgość się 😉
Właśnie ja się zastanawiam i chyba zrezygnuje, w dniu porodu bede miala skonczone 37 lat i nie ukrywam martwie sie tym, wydaje mi się że to badanie źle mi wyjdzie. Jeszcze zapytam lekarza czy dla niego ten wynik będzie istotny bo gdzieś przeczytałam że to badane bialko pokazuje jak działa łożysko. Zrobie płatny test z krwii.
 
A przyjmuje ktoras acard? Badz wie ze bedzie przyjmowac?
Mi lekarz na wizycie przed ciaza mowil ze dostane jak zajde. Ale rozne opinie czytalam.. i nie wiem tez dokladnie od ktorego tygodnia sie go bierze, jedynie informacje sa,zeby zaczac brac przed 12tc.
Ja biorę Acard już od starań czyli od października i kończę brać w 36tc. Biorę dawkę 150. Tak samo brałam w poprzedniej ciąży od starań do 36tc
 
No to chyba ustalone, że zakładamy zamkniętą grupę a jeśli chodzi o jej rodzaj, to teoretycznie jest mi to obojętne, ale chyba skłaniałabym się do tego co proponowała Zazuu 🤔 Tylko chociażby dlatego aby nie zawracać komuś później głowy o dodanie/usunięcie. Dodatkowo mam wrażenie że wcale nie kojarzę wszystkich osób z powyższej listy, oczywiście liczę że w prywatnym wątku wiele dziewczyn zacznie się faktycznie udzielać, ale często różnie to wychodzi w praktyce. I po prostu fajnie jakbyśmy to my miały nad tym kontrole w przypadku gdyby ktoś się nie udzielał a cały czas "podglądał". 😊
Nie wiem za bardzo jak policzyć głosy, bo ankiety tu chyba nie można zrobić. Kto jest za grupą taka jak proponujesz, a kto za tą utworzoną przez Anię?
Jedyne co jeszcze mi na szybko przychodzi do głowy to pisze do Ani i mamy grupę zamkniętą, od razu działamy.
A teraz to tworzenie na własną rękę to kolejny jakiś czas zanim wszystkie się dodadzą, potem pisanie "ja nie zdążyłam, bo nie byłam ostatnio na forum", a z tego co się orientuję żeby kogoś dodać to trzeba otworzyć grupę, czyli znowu przestaje być prywatną itd..

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Chciałabym już dziś ruszyć z tematem także wypowiadajcie się proszę jaką wersję grupy wolicie.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

I tak myślę, że powiedzmy ten czas do końca kwietnia najbardziej nam zweryfikuje kto się udziela, a kto nie i wtedy pewnie zawęzimy grupę go takiego grona jakie faktycznie będzie udzielać się do końca 😊
 
Nie wiem za bardzo jak policzyć głosy, bo ankiety tu chyba nie można zrobić. Kto jest za grupą taka jak proponujesz, a kto za tą utworzoną przez Anię?
Jedyne co jeszcze mi na szybko przychodzi do głowy to pisze do Ani i mamy grupę zamkniętą, od razu działamy.
A teraz to tworzenie na własną rękę to kolejny jakiś czas zanim wszystkie się dodadzą, potem pisanie "ja nie zdążyłam, bo nie byłam ostatnio na forum", a z tego co się orientuję żeby kogoś dodać to trzeba otworzyć grupę, czyli znowu przestaje być prywatną itd..

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Chciałabym już dziś ruszyć z tematem także wypowiadajcie się proszę jaką wersję grupy wolicie.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

I tak myślę, że powiedzmy ten czas do końca kwietnia najbardziej nam zweryfikuje kto się udziela, a kto nie i wtedy pewnie zawęzimy grupę go takiego grona jakie faktycznie będzie udzielać się do końca 😊
gdzie ta lista ? :D
 
reklama
Do góry