reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

My już po wizycie. Póki co wszystko ok. Plamienia ustały. Na USG jest pęcherzyk 8,5 mm i ciałko żółte 🙂 jak na tak wczesna ciążę cieszę się że wogole coś było widać 🙂 nastepna wizyta za 3 tyg , oczywiście wiem że na tym etapie wszystko zależy od natury. Także póki co cieszę się tym co jest. A no i wypisał mi L4 z pracy właśnie że względu na plamienia. Gratuluję wszystkim udanych dzisiejszych wizyt i czekamy na kolejne 🥰
Cudnie!! 😁😁
 
reklama
Oczywiście, ze tak jeśli źle to wyraziłam to przepraszam ❤️
Wszystko ok ❤️ ja sama byłam zszokowana tą betą i dlatego przyspieszyłam wizytę na dziś, żeby się upewnić, że wszystko jest dobrze 😊 myślę, że Twoja beta też jest jak najbardziej ok, jeśli jest w normie i przyrasta prawidłowo to nie ma się czym martwić 😊
 
W zeszłym tygodniu miałaś betę na poziomie 23 tys ? 😳 o tak wysokiej to jeszcze nie slyszlam w tym tygodniu, ale co ja się znam. Tylko coś mi nie pasuje z tak wysoka beta? Tzn wiesz ja dziś tez po usg i pęcherzyk również ma 4mm a moja beta z wczoraj to tylko 823. A dziś pewnie coś koło 1400 może coś więcej bylo ale póki co tylko pęcherzyk
Ale skoro z terminem się zgadza to na pewno wszystko Oki ! ❤️ spokojnej ciąży
Beta 23 tys jest jak najbardziej ok 😁 koleżanka ma zarodek 4 mm a nie pęcherzyk ciążowy 4mm, więc jest w sporo starszej ciąży i dlatego wynik bety wyższy niż u Ciebie 🙂 zaufałabym lekarzom - skoro oni mówią, że u Was obu jest wszystko dobrze to tego się trzeba trzymać 😁
 
reklama
Do góry