reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
A ja Wam trochę zazdroszczę tych objawów bo u mnie kompletnie nic i zaczyna mnie to stresowac🙃 jutro mam wizytę u lekarza i już włączył mi się tryb paniki, jestem co prawda na ogromych ilościach progesteronu ale właśnie przez to wkręcam sobie do głowy różne rzeczy
 
@Hope99 jak u Ciebie ? Jak się czujesz ?
Jest w miarę ok chociaż ciągle boli mnie brzuch jak na okres, mam delikatne ślady plamienia co kilka godzin... poza tym minęły mdłości i inne ciążowe objawy póki co... trochę się stresuję co usłyszę na wizycie a przełożyli mi ją na 16:30-16:40...
 
U mnie mdłości przeszły, czasami mam w środku dnia. Zatem pojawiły się problemy na zapachy. Mam wrażenie, że w niektórych miejscach śmierdzi padliną i trupem 😂
mi wszędzie capi octem !! Nawet chleb, a ketchupu to nawet już nie otwieram 🤣 ostatnio byłam pojeździć moto to tak samo gdzie niegdzie podjeżdżalo octem 😂😂
 
Jest w miarę ok chociaż ciągle boli mnie brzuch jak na okres, mam delikatne ślady plamienia co kilka godzin... poza tym minęły mdłości i inne ciążowe objawy póki co... trochę się stresuję co usłyszę na wizycie a przełożyli mi ją na 16:30-16:40...
Trzymam cały czas kciuki i myślę o was ❤️❤️❤️
 
reklama
Jest w miarę ok chociaż ciągle boli mnie brzuch jak na okres, mam delikatne ślady plamienia co kilka godzin... poza tym minęły mdłości i inne ciążowe objawy póki co... trochę się stresuję co usłyszę na wizycie a przełożyli mi ją na 16:30-16:40...
Jak na złość ….
Myśle o Was i trzymam kciuki za wizytę 🤞❤️
 
Do góry