reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Powiem Wam tak, plany były piękne, ale sałata okazała się chyba zepsuta 🤢 no i ostatecznie mam kanapki z sosem który zrobiłam sobie do tej sałatki z serem i pomidorem 🤣🤦 już nie będę męża znowu wysyłać do sklepu 🙈
Jak chcesz, to podrzucę Ci pomysł na podobną sałatkę, którą robię często do pracy dla i mojej mamy:
-brokuł podgotowany al dente,
-pomidorki dowolna ilość,
-trzy jajka,
-puszka tuńczyka w sosie własnym,
-trochę czerwonej cebuli (ja daję tylko dla smaku).

Sos najczęściej robię miód z musztardą z solą, ale pasuje też taki:
-3 łyżki jogurtu naturalnego,
-2 łyżeczki musztardy,
-trochę koperku,
-sól i pieprz.
Ja jednak najbardziej lubię ten miodowo musztardowy, bo wychodzi mega aksamitny i smakuje obłędnie.
Matko i teraz mi narobiłaś smaka na sos miodowo musztardowy, chociaż nie pamiętam kiedy go jadłam ostatnio 😅 dzięki za przepis, jutro szykują się znowu zakupy 🤭
Żywa czerwona krew na papierze i bieliźnie teraz pod wieczór☹️☹️☹️
O rany... Ale jednorazowo czy więcej? 😱
Brokuł, jajka, kukurydza, pomidorki, kurczak i to polane sosem czosnkowym, a na to starty ser 🥰
Dzięki 🤩 tylko kurczaka muszę na coś wymienić 🤭
Dziewczynki ja już po wizycie i pierwszej kolacji, bo na jednej dzisiaj się nie skończy😁.
Z wizyty przynoszę dobre wieści, bo jest zarodek z serduszkiem!❤️ Aż Pani się szczerze ucieszyła, bo pierwsza wizyta była bardzo na chłodno, ale co się dziwić, jak poszłam zaraz po zrobieniu testu, gdzie ledwo był widoczny pęcherzyk. Wiek ciąży tak jak wychodzi z OM co też mnie dodatkowo uspokoiło. Wciąż jednak podchodzę z rezerwą i tak chyba zostanie. Kolejną wizytę mam dopiero za miesiąc. Chyba, że coś złego będzie się działo mam dzwonić do Pani doktor i znajdzie termin na wizytę. Idę nadrabiać wątek, bo troszkę mam do nadrobienia 🙂
No i jeszcze zdjęcie małego purchlaczka zamieszczam, bo prawie zapomniałam! ❤
Cudnie ❤️ bardzo się cieszę, piękna fasolka 🤩
 
Trudno, wstawiam… ☹️
 

Załączniki

  • 954153BB-6F65-483C-8B07-4E9D45F752E9.jpeg
    954153BB-6F65-483C-8B07-4E9D45F752E9.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 93
Dziewczynki ja już po wizycie i pierwszej kolacji, bo na jednej dzisiaj się nie skończy😁.
Z wizyty przynoszę dobre wieści, bo jest zarodek z serduszkiem!❤️ Aż Pani się szczerze ucieszyła, bo pierwsza wizyta była bardzo na chłodno, ale co się dziwić, jak poszłam zaraz po zrobieniu testu, gdzie ledwo był widoczny pęcherzyk. Wiek ciąży tak jak wychodzi z OM co też mnie dodatkowo uspokoiło. Wciąż jednak podchodzę z rezerwą i tak chyba zostanie. Kolejną wizytę mam dopiero za miesiąc. Chyba, że coś złego będzie się działo mam dzwonić do Pani doktor i znajdzie termin na wizytę. Idę nadrabiać wątek, bo troszkę mam do nadrobienia 🙂
No i jeszcze zdjęcie małego purchlaczka zamieszczam, bo prawie zapomniałam! ❤
Pięknie! Wspaniałe wieści.

Rozczulił mnie ten purchlaczek😃.
Bardzo podoba mi się takie nazewnictwo, zdecydowanie bardzo do mnie przemawia.

@123…4 , powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza. Czujesz jakieś bóle?
Cześć, ja dziś znów miałam intensywny dzień, bo prosto po pracy poszłam na pogrzeb mamy koleżanki z pracy, później szybki obiad w domu (chińskie 🙈 obiecuje, ze jutro będzie sałatka 😂) i pojechaliśmy z mężem szukać leków do miasta obok, bo u nas niestety nigdzie nie było. Na szczęście udało się wszystko dostać :)

@123…4 jedziesz na IP? 😰😰
A przestań, dawaj ze mną na naleśniki😉.
Ileż można na sałatkach jechać😜?
Matko i teraz mi narobiłaś smaka na sos miodowo musztardowy, chociaż nie pamiętam kiedy go jadłam ostatnio 😅 dzięki za przepis, jutro szykują się znowu zakupy 🤭
Ja go często robię, bo jest szybki, pyszny i uniwersalny.

Co do porodu, to w pierwszej ciąży wiedziałam, że chcę cesarkę ze względu na oczy, ale teraz sama nie wiem…Oba sposoby, jak dla mnie mają swoje wady.
Zalet porodu oprócz powitania dziecka na świecie nie widzę żadnych 😝.
 
Aaa, jakby któraś była po wizycie i stwierdziła, że zapomniała lekarza zapytać o coś, to ja mam spisaną na jutrzejszą wizytę listę pytań.

Mogę coś dołożyć, więc jak któraś by chciała, to śmiało może w odpowiedzi na tego posta napisać🙂.
 
reklama
Kiedy macie w planach poinformować rodzine 😝 ja się cały czas zastanawiam z jednej strony chciało by się jak najszybciej a z drugiej myśle sobie ze jak najpóźniej żeby ominąć przykrości kiedy coś nie wyjdzie
Jak będziesz mieć serduszko, to jest najważniejsze czyli po 7-8 tygodniu, niektóre dziewczyny czekają do badań prenatalnych
 
Do góry