reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

No to tym bardziej... Ja w tym pierwszym cyklu o ile uda się starać, nie będę kupować żadnych testów owu.. Zobaczymy czy uda się bez tego..
ja tak samo. Sex co 2 dni albo tak jak się będzie chciało :) bez testów owu i test ciazowy dopiero 9.11, nie chcę się znów nakręcać :) będzie co ma być, teraz z większym luzem podejdę do tego :)
 
reklama
Kiedy testujesz??
Ja niestey nie moge nic jeszcze stwierdzic kiedy... niecaly miesiac temu poronilam, wiec tak naprawde nie wiem jak moj cykl bedzie teraz wygladal, kiedy bedzie miesiaczka, ale mam nadzieje ze szybko. Na szczescie moj lekarz powiedzial, ze nie ma co czekac i mozna juz sie starac :)
 
reklama
Do góry