reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Women, może zadam głupie pytanie, ale co tam może mnie nie wyśmiejecie :baffled:. Jaka jest prawidłowa pisownia- kebab czy kebap, bo z obiema się spotkałam i sama nie wiem. :no::sorry:
 
reklama
Women, może zadam głupie pytanie, ale co tam może mnie nie wyśmiejecie :baffled:. Jaka jest prawidłowa pisownia- kebab czy kebap, bo z obiema się spotkałam i sama nie wiem. :no::sorry:

kebab;-)

Ladina tu w Norwegii dostaniesz kiszona kapuste!!!
u Turkow czy kim oni tam sa :-p:-p
w słoikach juz w platach :tak:

zamierzam kupic i zrobic gołąbki :-) mhmmmm
 
hihiiiii Kajuniu

a jak masz szwagra tutaj to moze z czasem sami sie tu przeniesiecie?? :cool2:
ja tam polecam Norwegie
kraj bardzo prorodzinny i wogole :cool2::cool2:
 
kurde mamcie wkur...jestem choelrnie! nic nie widzieliśmy na tym usg stary sprzęt maja jak za naszych babć chyba:-) ja nei wiem dlaczego oni wogóle mnie zapisali na takie coś i kazali zapłącić!! nie chciałam się kłócić z nimi:-( ale masakra:-( ten lekarz biedny był:-( tak starsznie mu było głupio w sumie to widzieliśy tylko ładnie bijące serduszko:-) główke no i wiem gdzie jakie części ma:-) i czym mnie akurat kopie:-) no i tak się wkurzyłam że pojechałam sie zapisać do innej przychodni no i znowu płacic trza ale co się nei robi dla mężusia zeby zobaczył :-) i dopeiro w środę za tydzień idziemy:-( mam nadziej eże przynajmniej tam sie czegoś dowiem.... kurde...

potem poczytam co u was musze dac mężusiowi obiadek:-)
 
hihiiiii Kajuniu

a jak masz szwagra tutaj to moze z czasem sami sie tu przeniesiecie?? :cool2:
ja tam polecam Norwegie
kraj bardzo prorodzinny i wogole :cool2::cool2:


Lilka mój szwagier z siostrą planują przeprowadzić się do Norwegii, ale nie wiem w jak dalekiej przyszłości :cool2: ja tam na razie się stąd nie ruszam ... narazie tutaj musimy zostać :zawstydzona/y: Marcin musi skończyć studia, uprawnienia budowlane i jeżeli będą nam płacić mniej to mężuś też planuje wyjazd właśnie do Norwegii - tam jest dużo pracy w jego zawodzie no i oczywiście kasa większa :tak: a to nam się podwójnie przyda :-p
 
sabina
no to sie duzo dowiedzialas:-D:-D
pociesze Cie, ze moja pani ginekolog to taka kontaktowa i wogole, ze tez nigdy nic nie wiem. W szpitalu jednego malucha na 100% obstawili, ze chlopak a drugiego , tak nie do konca ... wiec na kolejnej wizycie pytam ta moja ginekolog, czy moze zerknac na tego nie pewnego. A ona na tego 100%, ze to chyba dziewczyna;-);-),- nic juz nie powiedzialam, bo mam nawet zdjecie siurka w domu jak byk;-) No i tego drugiego wogole nie obejrzala;-)
 
:tak:kasa w budowlance tutaj jest super :tak:
moj mezulo sam sie nad tym zastanawia

zapraszamy :-) w najblizszej przyszlosci :-)
 
Sabinko :-);-)
nam maluch ostatnio pupe pokazał i tez nic sie nie dowiedzielismy
moja kolezanka do porodu nie mogła sie dowiedziec....
mam nadzieje ze teraz pokaze co tam ma :-p:sorry2::cool2:
 
reklama
no i wózek nie dojechał :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kuźwa jutro zadzwonię i wystawię SUPER negatyw na allegro :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
aha wózek zamówiliśmy 03.08. czyli 20 dni do nas idzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry