reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pati
chyba niemozliwe 6 cm stopke:szok::szok:
toz to jakis gigant:szok:
A mnie sie coraz bardziej ten Twoj Natan podoba:tak: Sama myslalam nad Maxem, ale juz mi przeszlo;-)
 
reklama
Pati
chyba niemozliwe 6 cm stopke:szok::szok:
toz to jakis gigant:szok:
A mnie sie coraz bardziej ten Twoj Natan podoba:tak: Sama myslalam nad Maxem, ale juz mi przeszlo;-)
możliwe Kochana,możliwe;-)
mój malutki ma stópkę 6,5 cm:-D:tak:
mnie sie też Natan najbardziej podoba
ale duzo osób mi odradza że dziecko bedzie mialo pretensje o takie imie
i że będą się z niego w szkole śmiali
ach nie wiem sama co zrobić:confused::-(
 
Pati generalnie powiem Ci tak, że ja chciałam jednego synka nazwać Nikodem :tak: strasznie podoba mi się to imię :tak: niestety mój mężuś się nie zgodził :no: a Max kojarzy mi się z psem ... mamy w klatce pieska Maxa :zawstydzona/y:

Pati GRATULUJĘ 8 miesiąca ciąży :tak::tak::tak:
 
Pati generalnie powiem Ci tak, że ja chciałam jednego synka nazwać Nikodem :tak: strasznie podoba mi się to imię :tak: niestety mój mężuś się nie zgodził :no: a Max kojarzy mi się z psem ... mamy w klatce pieska Maxa :zawstydzona/y:

Pati GRATULUJĘ 8 miesiąca ciąży :tak::tak::tak:
o jeju wskoczyłam w ósme okienko:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
nawet nie zauważyłam
dziekuję Kajuniu;-)
Max mojemu mężowi też się z psami kojarzy:-p
a Nikodem to wyjście awaryjne od Natana i jak nie Natan to pewnie Niko będzie:tak:
 
Pati uśmiałam się z tym pytaniem kobiet na ulicy o imię:-D dobry sposób! Chociaz słyszałam nawet o chodzeniu po cmentarzach i szukaniu imienia:szok::sick: Ja mam nadzieje ze moja Blaneczka nie zmieni płci 31.08 na usg bo nie mam żadnego typu na imię dla chlopca. Podobają mi się troszkę Beniamin i Bruno ale mąż nie chce słyszeć o żadnym z nich:szok::-D
 
Pati uśmiałam się z tym pytaniem kobiet na ulicy o imię:-D dobry sposób! Chociaz słyszałam nawet o chodzeniu po cmentarzach i szukaniu imienia:szok::sick: Ja mam nadzieje ze moja Blaneczka nie zmieni płci 31.08 na usg bo nie mam żadnego typu na imię dla chlopca. Podobają mi się troszkę Beniamin i Bruno ale mąż nie chce słyszeć o żadnym z nich:szok::-D
kurde nie wpadłabym na to żeby się po cmentarzu przejść
jak widać nie tylko ja mam dziwne jazdy:-p:-p:-p
mnie się bardzo podoba i Beniamin i Bruno
ale mąż równiż od razu te imionka wykluczył:elvis::rofl2::angry:
a Blanka dla dziewczynki ....rewelacja
 
cześć mamusie:-) a ja wróciłam z zakupów dla maluszka kupiłąm kocyk pieluszki kolorowe i kilka innych bajerków:-)

Jagoda mam nadzieje zę wszystko ok z szyjką:-)
Women ale ma dużą stópkę Jordanek:-) hehe

co do imienia też nie jesteśmy zdecydowani:-)
a Max absolutnie mi się z pieskiem nie kojarzy;-) moim zdaniem jest to śliczne imie:-) szczególnie że znam tylko jednego Maksia:-)
 
o kurde po cmentarzu hehe co ludzie nie wymyślą:-)
dla dziewczynki też nie mieliśmy problemu z imieniem
a tu niespodzianka i synuś nam zakręcił troszke w głowach:-)
 
reklama
jak bede miala syna to bedzie Max (bo tu w Norwegii tez jest takie imie) lub moze Piotrka??

moja mama szurnieta jest,ale z jednym sie z nia zgadzam w 100%
zwierzeta nie pwoinny miec nadawanych imion ludzkich bo potem sie taki Max z psem kojarzy czy kotem....
 
Do góry