reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry:tak:

My zaliczylismy juz spacerek - teraz smigam 2 razy dziennie po min. 1 godzince... obiadek ugotowany, Oskar ma drzemke... maz w firmie... a ja mam labe... ale jak tu takie pusti to chyba ksiazke poczytam albo tez polezakuje:-D
 
halllo... ale tu pustki dzis...

13ty w piatek Was przestraszyl...?

ide do Oskarka sie poprzytulac i kimnac... tylko bez nadinterpretacji mi tu... ide sie zdrzemnac z nudow:-D:-D
 
Hej....
my juz po drzemeczce...

mezus juz jedzie z firmy do domku...

zaraz mykamy na zakupy...

wrrr.... poklocilismy sie wczoraj... ...ach... czasem jestem zla... ze palne cos, i w ogole...opierdziele meza bez powodu... potem on jest zly... ami tak przykro... ach....
nic mam nadzieje go jakos udobruchac...

pa,pa
 
Hej już jestem.
Pewnie nie zdążyłyście nawet zauważyc,ze mnie nie było.Taka szybka jestem :-D
Nowy necik hula,że aż miło.Za tą samą cene mam o 2 MB więcej i bezprzewodowo.Koniec kabli zwisających ze strychu :szok::-D

Ale teraz mykam bo chłopaki szaleją a Antek to mi dzis ciśnienie skutecznie podnosi.Co w niego wstąpiło :szok:

do wieczorka :tak:
 
Hello:-)
Piątek kochane dzisiaj dzień laby były zakupy pizza, ja jadłam penne z szynka i brokułami ale jak żygi smakowały :szok:(sorki za opis)
Popiszę wieczorkiem więcej tak tylko zajrzałam:-p

beata znana jestes na inny forach :-p hehehe...pozdrawiam :-)

dzieki za odp beata kochana jestes :tak:

lece mamusie spac...buzka!
Larvuniu na jakich?:rofl2:
 
Hej:-)

Ja sie tylko witam. Musze dzis coś upiec bo jutro przyjeżdzaja do mnie moje dwie najlepsze przyjaciółki z liceum, nie widziałysmy sie kilka lat, juz nie moge sie doczekac jutra:-)
 
hej
dziewczywny wybaczcie ze nie poczytam ale zaraz bede miala gosci...
ogolnie mam podly humor no i chyba zarazilam sie od malego... lamie mnie w kosciach... wiec i mnie dopadlo chorobstwo.. niestety :dry:

nadrobie wsio jutro, buziole!
 
reklama
Do góry