reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lista Obecności Na Urodzinach:):)

karteczkowa akcja dla mam:

  • z pierwotnej, uakyualnionej listy

    Głosów: 7 24,1%
  • które wyrażą chęc do 30 stycznia

    Głosów: 22 75,9%

  • Wszystkich głosujących
    29
Lola dostała "nowe imie", jak kiedyś przeczytałam na Twoim gg, że Lolo fika :-) Uznałam, zejak jest Lolo, to może być i Lola...
 
reklama
:-D:-D:-D Fajnie :-D:-D:-D

A że nasza Karola miała być chłopcem, często mówimy do niej Karolku...

Kiedyś imię Karol bardzo mi się nie podobało... A teraz je KOCHAM ;-)
 
tak sie wogole zastanawiam.......nad tym czy nie nalezałoby uaktualnic listy ale pod innym wzgledem..........tzn chodzi mi o to ze niektore mamy juz od dluzszego czasu nie pisza na forum....i nie wiadomo czy one dalej sie pisza na karteczki urodzinowe.......moze by zrobic takie małe przypomnienie z zapytaniem na "priva"
 
super pomysl
a te ktore juz wiedza o odswierzeie listy niech na priva posylaja potwierdzenie z adrsemi datami tak jak na poczatku
do kingi tak???
 
sama nie wiem jak to zrobic zeby kingi nie przeciazac .........wymyslcie cos dziewczynki ......
kasiula moze lepiej nie wysyłać od nowa wszystkiego bo sie za duzy balagan zrobi i tylko niepotrzebnej dodatkowej pracy Kindze dodamy.....-no chyba ze ktos zmienił adres lub cos w tym stylu......
Pomyślałam sobie ze moze nowy watek załozyc i w nim mamusie ktore reflektuja na karteczki urodzinowe mogłyby sie wpisywac(cos w stylu LISTY OBECNOSCI:))...oczywiscie bez zadnych nazwisk i adresow ...bo te juz sa u Kingi...co wy na to ????
 
Teresko pomysł z nowym wątkiem jest jak najbradziej na miejscu. Trzeba by tylko ustalić datę, do której można tam się wpisywać, bo jak jej nie będzie to znów nie do końca będziemy wiedziały kto bierze udział w akcji, a kto nie.
 
reklama
popieram. :tak:

jako pierwszy-z tych zdeklarowanych do tej pory- urodzinki (12.02) bedzie obchodzil Jas pytii wiec moze do konca miesiaca to jet taki optymalny czas zeby sie ostatecznie zdeklarowac :confused:
 
Do góry