reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

Witam serdecznie wszystkie przyszłe Mamy z terminem na marzec. Jestem kompletną świeżynką. Nasz termin porodu przypada na 9 marca 2010. Pozdrawiam i mam nadzieję rozwiać wszystkie moje wątpliwości i lęki w rozmowach z Wami. :-)
 
reklama
hej mamusie
Jeste Agnieszka moj termin to 11 marca na niespodzianke czekamy ja moj mąż i nasza córeczka miedzy dzieciaczkami bedzie 2 lata narazie nie wiemy czy bąbelek to będzie Zofia Anna czy moze Miłosz Antoni. Pozdrawiam cieplutko kochane marcóweczki 3 majcie sie cieplutko
 
Witajcie

Annes - zajrzyj na forum mam z dwuletnią różnicą :-)

Gosia - no z takim terminem to tylko dziewczynki ;-)
 
ja bym tu wpisywała wszystkie zgłaszające się. Na tamtej liście sa te najbardziej na wątku aktywne...
 
reklama
Do góry