reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

reklama
Witam śliczne Ciężaróweczki :-)

Rozkręciłam się troszkę i zwiedzałam już różne kąty forum babyroom - już się ładnie przedstawiam:

Maja wita szanowne grono Marcówczek.
Moje Maleństwo przywita świat 25 marca.

Pozdrawiam:-)

ps. Mam problem z suwaczkiem - z tego co czytałam to nie ja pierwsza. Może admin o tym pomyśli ? :tak:
 
Witam śliczne Ciężaróweczki :-)

Rozkręciłam się troszkę i zwiedzałam już różne kąty forum babyroom - już się ładnie przedstawiam:

Maja wita szanowne grono Marcówczek.
Moje Maleństwo przywita świat 25 marca.

Pozdrawiam:-)

ps. Mam problem z suwaczkiem - z tego co czytałam to nie ja pierwsza. Może admin o tym pomyśli ? :tak:

Hej!
Widzę, że jesteś ze Śląska :) Skąd dokładnie jesli można spytać ?:)
jesli chodzi o suwaczki to wystarczy kliknąc w którys a pojawi sie stronka
z instrukcjami :)


 
Witam wszystkie Mamusie!
Jestem tu pierwszy raz. Proszę dopiszcie mnie do listy - termin 26 marzec 2010 - bliźniaczki!!! Czy jest tu jakaś przyszła Mamusia bliźniaczków? Pozdrawiam wszystkie.:-)
 
witamy nowe marcóweczki :-),
zachęcamy do udziału i licznych wypowiedzi na naszym (i Waszym!!!) wspólnym forum :tak:
jesteśmy chyba rekordzistkami :-D:-D a podejrzewam, że lista będzie rosnąć, jak będziemy się zbliżać do marca 2010 :-)
ogłaszam więc czerwiec 2009 miesiącem płodności :-D:-D:-D
 
Witam wszystkie Mamusie!
Jestem tu pierwszy raz. Proszę dopiszcie mnie do listy - termin 26 marzec 2010 - bliźniaczki!!! Czy jest tu jakaś przyszła Mamusia bliźniaczków? Pozdrawiam wszystkie.:-)
Witam, witam :-)
Maborka spodziewa sie blizniakow, ale cos do nas rzadko zaglada.
Czerwiec miesiacem plodnosci, Moniazuber bardzo mi sie to podoba :-D:-D:-D:-D:-D
No to stowke juz przekroczylysmy :tak:
 
reklama
Do góry