reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Marcóweczek 2010 :)

reklama
blueberry77 - Kochana, moge prosić o zminę terminu mojego na liscie? Bo wychodzi mi jednak na 25-28 luty, ale przywiązałam się już do Was i wolę zostać tutaj :-)
 
Ja rowniez prosze o zmiane terminu, dokladnie na 2 marca. Potwierdzone na usg wiec bede sie tego trzymac.:-)
Pozdrawiam
 
Ja myślę ze nie ma sensu zmienianie terminu co usg. Przyjmiejcie jeden jakiś, albo usg albo OM albo pomiędzy nimi. Trzeba pamiętać że nawet wg wymiarów z usg termin jest orientacyjny!
No i dzieci "terminowe" rodzą się różne - większe i mniejsze...
 
tez mi sie tak wydaje ze nie ma co zmieniac terminu - trzymajmy sie wszytskie tego wg. OM bo faktycznie co USG to termin sie moze zmieniac - w pierwszej ciazy po USG wydawalo mi sie ze urodze o ponad tydzien niz mialam pierwotny termin i wszystkim mowilam ze mam termin na 14 maja i od tego dnia mialam SMSy, telefony i miliony pytan - a i tak urodzilam wtedy kiedy mialam (wg. OM)... :-D:rofl2:
 
No chyba że jest wyraźnie inaczej od początku, jak u dronki np. To wzięłabym termin z pierwszego usg i takiego bym się trzymała...
 
Jesli chodzi o moj termin to ten ktory podalam wyliczylam sobie sama (15 marca), tym bardziej ze mialam bardzo nieregularne cykle. Polozna wyliczyla na na 27 luty, a na usg 2 marzec. Wiec bardziej sklaniam sie do tego z usg.
Ale spoko moze zostac tak jak jest, nie zalezy mi az tak bardzo zeby widniala tam data 2 marca, chcialam tylko zeby zgadzalo sie mniej wiecej.
 
A ja poprosiłam o zmiane dlatego, że pierwszy termin mi w ogóle źle wyliczono. Powinnam być w lutówkach tak czy tak, bo i z usg i od Om jest na luty, a tu figuruję jako marzec. Tyle, że nie chcę dl kutówek bo się do Was przywiązałam, ale chciałabym, żeby z tym terminem było mniej więcej w porządku, bo jeszcze czasem pierwsza tu urodze :-D
 
reklama
Do góry