reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lipcowych mam

reklama
witam wszystkich dopisuje sie do licowych mam moj synek przyjdzie na swiat 22 lipca
 
Ankami ja dziś tylko tak wpisałam, Negri przecież zrobiła tabelę na zamknięty z wagą datą porodu itp..jak wróci to uzupełni-bo ta moja lista to taki "magiel":-p:confused2: jak bym więcej siedziała w kompie to bym porządną tabelkę zrobiła..
 
dziewczyny piszcie która urodziła i imię dziecka bo nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać-wybaczcie:)
 
reklama
kochane dat na razie nie piszę-brak czasu, jak znajdę luźną godzinkę to się pobawię w te daty i godziny;-)
 
Do góry