reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcówek

Chyba też tak zrobię, że pójdę na prywatną wizytę, nie mam zaufania do tych lekarzy z Medi. Gosia, a może pamiętasz nazwisko gina, który tak Cię zmył?
Buzia.:laugh2:
 
reklama
Chyba też tak zrobię, że pójdę na prywatną wizytę, nie mam zaufania do tych lekarzy z Medi. Gosia, a może pamiętasz nazwisko gina, który tak Cię zmył?
Buzia.:laugh2:

Najpierw byłam u Kos-Położynskiej Anety, nawet mnie nie zbadała, powiedziala, ze jak test jest pozytywny to ok, i kaząła przyjść za 3 tygodnie, wiem, że bylam wczesnie, no ale innych jakoś badaja!!! Zreszta jak byłam teraz prywatnie to też zostalam inaczej potraktowana. Potem ,ale to już z plamieniami byłam u Różańskiej-Zalewskiej Ewy przepisała mi luteine. Byłam też u Saczki, ale to juz po poronieniu, w sumie dobre wrażenie zrobił na mnie, słyszałam, że jest dobrym specjalistą, ale w Medi ciężko się do niego dostac.
 
Weszłam pierwszy raz na ten wątek, patrzę sobie na listę czerwcówek i... widzę siebie :szok: ha, fajnie, że ktoś mnie dopisał (tzn. pewnie gosiagro :laugh2: - dzięki ). Data to pewnie będzie 22 lub 23 VI, 22 niech póki co zostanie, w końcu jeden dzień w tą lub w tamtą to nic przy tym, że dzidzia może sobie termin przesunąć 2 tygodnie w jedną lub w drugą stronę :rofl2:
Jak się czujecie dziewczyny w ogóle?? U mnie na razie niewiele objawów, tym, który najbardziej mnie cieszy, jest brak @ :sorry:
 
Weszłam pierwszy raz na ten wątek, patrzę sobie na listę czerwcówek i... widzę siebie :szok: ha, fajnie, że ktoś mnie dopisał (tzn. pewnie gosiagro :laugh2: - dzięki ). Data to pewnie będzie 22 lub 23 VI, 22 niech póki co zostanie, w końcu jeden dzień w tą lub w tamtą to nic przy tym, że dzidzia może sobie termin przesunąć 2 tygodnie w jedną lub w drugą stronę :rofl2:
Jak się czujecie dziewczyny w ogóle?? U mnie na razie niewiele objawów, tym, który najbardziej mnie cieszy, jest brak @ :sorry:

Bakteria to mamy ten sam termin :) Fajnie że mnie też wpisałyście dzięki :-D
 
reklama
Do góry