reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcówek

witam
Kochane
mogły byscie podać mi link gdzie sa wyniki toxoplazmozy niemoge znależć :D
WIECIE CHODZE PRYWATNIE I UNAS TE BADANIA SA CAŁKOWICIE ZA DARMO ZAPŁACIŁAM TYLKO ZA MOCZ GLUKOZE KREW I JAKIEŚ WZ
 
reklama
Ja termin mam na 22 czerwca według wszystkich możliwych kalkulatorów, obliczeń i innych takich ale mój gin opierając się na standardowej długości trwania cyklu wyznaczył termin na 18 czerwca. Mimo to będę się trzymac tego 22 i tam tez prosiłabym o wpisanie :)
 
Hej ja mam termin na 7. 06. nie wiem jak mam wpisac sie na liste czerwcowek jestem tu nowa i ciezko mi sie poruszac po tym forum :(:szok: i tez nie wiem jak zrobić sobie taki kallendarzyk:szok: jesli ktos mógłby podpowiedziec:zawstydzona/y:;-)
 
Hej ja mam termin na 7. 06. nie wiem jak mam wpisac sie na liste czerwcowek jestem tu nowa i ciezko mi sie poruszac po tym forum :(:szok: i tez nie wiem jak zrobić sobie taki kallendarzyk:szok: jesli ktos mógłby podpowiedziec:zawstydzona/y:;-)

witaj Goja

do listy niedlugo doda Cie Gosiagro a suwaczek tworzysz na stronie internetowej, potem kopiujesz kod suwaczka i wklejasz w sygnature tu na forum
wejdz tez na nasze forum czerwcowek
 
reklama
Do góry