reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dasaria, dzieki. tuz przed egz mialam strasznego steresa. byl taki korek ze jechalam 1h40min (zwykle zajmuje mi to ok godziny):no: wpadlam zdyszana na czwarte pietro za piec dziewiata (o 9.00 egz) a tam pusto. zmienili sale i nie uznali za stosowne zeby jakas kartke napisac gdzie sie przeniesli! lektorka nie odbierala tel, wykladowca tez nie. zterroryzowalam dziekanat i jakas bogu ducha winna kobitke i sioe dowiedzialam- sala nr 10! zupelnie inny budynek, w ktorym nigdy nie bylam. na szczescie egz przeprowadzano "metoda grecka", czyli mielismy 30 minut opoznienia:-D

ale wtopa :no::no::no:
Elen wyznajesz miłośc i piszesz Ewelinko :eek::eek:
nununu :no::no::no:
ups nie chciałabym byc w Twojej skórze, jak Elf to przeczyta :-p:cool2::zawstydzona/y::tak:;-);-)
o rany a dlaczego?:confused: jakby mnie naszlo cos wyznawac Elfowi to bym wolala nie strzelic gafy:baffled:
 
ale wtopa :no::no::no:
Elen wyznajesz miłośc i piszesz Ewelinko :eek::eek:
nununu :no::no::no:
ups nie chciałabym byc w Twojej skórze, jak Elf to przeczyta :-p:cool2::zawstydzona/y::tak:;-);-)

chyba mam drobą zaćmę, bo wydaje mi sie, ze pisalam do Elfa na uszko i wydaje mi się, że Elfik to wlaśnie Ewelinka ;-):huh::huh::huh::rolleyes2:
 
reklama
oki
spadam
dzisiaj już mnie nie bedzie
bo
najpierw
m jak mydło
potem
m jak mąż
potem

m jak magda m. :cool2::cool2::cool2:
dasfidania riebiata!!:laugh2:
 
Do góry