reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dzieki kochana :elvis: :elvis: :elvis:


Joasiu w h&m byly identyczne czapy w kolorkach niebiesko granatowych albo w roznych odcieniach zieleni, takie dla chlopcow

:tak: tak jest taka ciensza
mysle ze zimno w niej nie ma,ten polar zawsze cos grzeje
no jak bylyby mrozy po - 15 stopni to wtedy ale przeciez w takie zimnice nie wychodzimy z dzieciaczkami


Elfik nu nu nu :no: :no: :no:
ja Ci dam dla chłopców,:-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-)
Darcia ma taką niebieską czapkę :tak: :tak: :tak: :tak:
 
czesc laski, moje dziecko mnie dziś wykończyło:sick: na szczęście zasnął :-p


a ja piorę oddzielnie w jelpie. a na dodatek Mirona rzeczy też zaczęłam w jelpie :eek: :eek: :eek: :eek: Michała oszczędzam, bo my z Mironem alergicy niestety, a ja od dzieciństwa na wszystkie proszki uczulona totalnie jestem, jak coś jest tylko raz wypłukane to zaczyna mnie tak wszystko swędzieć że można oszaleć :sick: (A właśnie coś chciałąm o tych buźkach- bo mi się wydaje że ja ostatnio tylko jednej używam -":sick:" - :baffled: )


ale po jutrzejszej imprezce to będziesz tylko takich używała :shocked2: :rofl2: :crazy: :surprised: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :cool:
nie mówię o sobotnim poranku :nerd: :sick: hhehe
 
babeczki chyba nie posiedze z Wami, chociaz bardzo bym chciała........
zmeczona jestem, nie odespałam jeszcze ostatniej nocy, poza tym jakas jestem zmeczona emocjonalnie....

musze sie wyspac!!!!

do jutra kochane, bede rano z kawka!!!!:elvis::elvis::elvis::elvis:
 
Ja też już nie piore w proszku dzieciowym... kilka miesięcy temu przestałam, ale jak Gabryśka się urodziła, to wszystkie nawet nasze ubrania prałam w jelpie, bo młoda miała non stop jakies wysypki, to na twarzy na nogach rączkach......., a my przeciez przytulaliśmy ją do siebie (do swoich ubrań), odkąd sprawa uczulenia jakos się ustabilizowała u Gabryśki, to pierzemy w zwyczajnym i duuuzo tańszym - na szczęście, proszku...........
 
babeczki chyba nie posiedze z Wami, chociaz bardzo bym chciała........
zmeczona jestem, nie odespałam jeszcze ostatniej nocy, poza tym jakas jestem zmeczona emocjonalnie....

musze sie wyspac!!!!

do jutra kochane, bede rano z kawka!!!!:elvis::elvis::elvis::elvis:


do jutra kochana:elvis:
 
reklama
Do góry