reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa dopiero odkryłam forum, mam termin na lipiec w przyszłym tygodniu stawiam się w szpitalu na indukcję z powodu cukrzycy.
Czy dużo już lipcowych mam jest szczęśliwie rozpakowanych?
A te które jeszcze przed -jak się czujecie na końcówce?
Ja mam termin na 20.07, ale mam 14.07 stawić sie w szpitalu i wtedy 15.07 będzie planowane cc.

Od wtorku odczuwam mocniejszy ucisk w podbrzuszu, gin mówiła, że wszystko jest ok, tetno, ciśnienie, ktg ok. Ze nic na razie nie wskazuje aby porod mógł zacząć sie wcześniej, szyjka jeszcze w porządku podobno 2,4 cm - tak zrozumialam na badaniu. Obym dotrwala do 14.07 🙈
 
reklama
Hej, jak u Ciebie? Cos sie zaczyna dziać? Jak samopoczucie? Jakies objawy przepowiadające poród?
Hej, nadal nic silniejszego. tzn. oczywiście mam stawianie macicy i twardnieje mi brzuch. Od czasu do czasu czuję pobolewanie brzucha/kręgosłupa, ale to nic w miarę regularnego.
Mam wrażenie że nie mam nawet syndromu wicia gniazda, nie zaczęłam obsesyjnie sprzątać :D Na pewno jestem już zmęczona i zirytowana, że TEN dzień nie nadchodzi.
 
Hej dziewczyny ! I jak tam u Was ? Czy mamy już jakieś bobaski lipcowe ?
Nam do wtorku i stawienia się w szpitalu juz tak mało zostało, miałam chwilę stresu ale dzisiaj jakoś jestem spokojna, robie sobie dzień lenia :) jutro w domu ogarnę co tam trzeba i we wtorek jedziemy do szpitala :)
 
Hej dziewczyny ! I jak tam u Was ? Czy mamy już jakieś bobaski lipcowe ?
Nam do wtorku i stawienia się w szpitalu juz tak mało zostało, miałam chwilę stresu ale dzisiaj jakoś jestem spokojna, robie sobie dzień lenia :) jutro w domu ogarnę co tam trzeba i we wtorek jedziemy do szpitala :)
powodzenia ja jestem od piątku przeterminowana i czekam aż się zacznie, jutro z urlopu wraca moja gin więc będę dzwoniła zapytać co robić
 
powodzenia ja jestem od piątku przeterminowana i czekam aż się zacznie, jutro z urlopu wraca moja gin więc będę dzwoniła zapytać co robić
miałam nadzieję że już coś u Ciebie się ruszyło, ale widać dobrze mu tam, zasiedział się:)! Mojemu też nie zbyt śpieszno, niestety a miałam jednak gdzieś z tyłu głowy że samo się zacznie ale widać maluchy mają swoje plany..
 
Ja to się w ogóle muszę jutro dopakować, dzień przez szpitalem 😂 dobrze że chociaż mam listę tych rzeczy do spakowania na ostatnią chwilę 😅
Ale ja mam szpital bardzo blisko, na piechotę 15min, a autkiem to pewnie z 3minuty :)
 
Ja to się w ogóle muszę jutro dopakować, dzień przez szpitalem 😂 dobrze że chociaż mam listę tych rzeczy do spakowania na ostatnią chwilę 😅
Ale ja mam szpital bardzo blisko, na piechotę 15min, a autkiem to pewnie z 3minuty :)
a to masz super ja mam 15 min autem, ale walizka spakowana, jedynie te rzeczy codziennego użytku ale mam na kartce spisane coby nic nie zapomnieć potem w biegu, stresie i bólu 😁
 
reklama
miałam nadzieję że już coś u Ciebie się ruszyło, ale widać dobrze mu tam, zasiedział się:)! Mojemu też nie zbyt śpieszno, niestety a miałam jednak gdzieś z tyłu głowy że samo się zacznie ale widać maluchy mają swoje plany..
To chyba jesteśmy we trzy i bobasy w ogóle się nie spieszą :D u mnie nadal nawet skurczy przepowiadających brak.
Od dzisiaj mam odstawić pełną dawkę magnezu, liczę że to spowoduje skurcze
 
Do góry