reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej, zaglądam, trochę mniej się udzielam bo już wróciłam do pracy a córka nadal w domu na antybiotyku. Dzisiaj wieczorem kaszlnelam i mnie mega pociągnęło w macicy i pojawiło się lekkie plamienie. Zobaczymy jak noc. Czy to może być za niski progesteron czy po prostu gwałtowny kaszel mógł to spowodować ? Jak myślicie?
i jak sytuacja z plamieniem?
 
reklama
QUOTE=post,24480206] dokładnie daj znać jak tam sytuacja ? Jakie te plamienie w ogóle?
Może jednak wybierz się do lekarza albo chociaż zadzwoń jeśli się niepokoisz
 
reklama
Hehe skąd to znam u mnie też 2 w sumie to się oswoiłam z tą myślą bo wiem już od prawie 3 tyg . Przynajmniej nie będę sama z 2🥰
Sądzę że moja lekarka była w nie mniejszym szoku. 😅 kompletnie się tego nie spodziewałam, dwa lata się staraliśmy i nie mieliśmy żadnej stymulacji owulacji. No ale cóż trzeba się z tym oswoić i wziąć to na klatę 😂
 
Do góry