reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ja jeszcze nie wiem 😅 w pon mam wizytę, to mój pierwszy cykl starań po lipcowym poronieniu i jestem w szoku, że się udało, bo przytulanie było tylko 3x, patrzyłam wg kalendarzyka z kwiatkiem jak mi pokazywało owulację i się udało 😁
 
To i ja się przenoszę do nowej grupy ☺️ u mnie beta 25.10.- 56,03 a 30.10.- 561,50. Wizyta u lekarza 9.11. Termin z ostatniej miesiączki 3.07.
 
A jak się czujecie? U mnie klasycznie - delikatne bóle podbrzusza, zawroty głowy po wstaniu, biust pełniejszy (z czego się cieszę😁). Apetyt mniejszy i mam lekkie mdłości wieczorami…No i często boli głowa pod wieczór, ale wytrzymuje.
 
reklama
Ja na razie tylko ból podbrzusza i np jak leżę na brzuchu albo usiądę z powiniętymi nogami że mam brzuch ściśnięty to czuję że tam coś jest, powoli czuję delikatne mdłości ale na początku chodziłam wściekła, dobrze że to już przeszło 😅
 
Do góry