reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Karla, właśnie moje cykle zawsze były regularne, więc tym bardziej nie rozumiem...może po prostu taki urok mojego dziecka.. Żadna z was nie miała przypadku, że wiek ciąży odbiegał troszkę od tego jaki powinien być?


ja miałam z córką w 1 ciązy róznica z om a usg 14 dni ale mialam nieregularne cyklewiec owulacja byla poprzesuwana nawett nie wiedzialam dokladnie kiedy byla

teraz mam z okresu i usg ten sam termin,

wydaje mi sie to o tyle dziwne ze masz różnice miesiaca a to dosc duzo... nie jestesmy lekarzami wiec ciezko tak cos pisac ale lepiej skonsultowac to z kims innym najlepiej
 
Zawsze wychodzi starsze o kilka dni... Ja ważyłam tylko 3500 a facet mój 3800 ... Ja mam 170 cm wzrostu a mój facet 185... Podobno on był długi i chudy jak się urodzil... Ale jednak w czwartek na badaniach w mojego gina było 395gram a we wtorek już 500g i to mnie zastanawia

f2w39n7303c24ozn.png
Miałam podobnie - czwartek na prenatalnych 404g, a we wtorek 500g, lekarz mówił, że to taki okres, że rośnie szybko, i trochę skokowo, plus niedokładność pomiaru - no i oczywiście że dużo większy powód do martwienia się byłby, gdyby rosła za wolno ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dziewczyny czy Wy bierzecie coś poza standardowymi tabletkami w ciąży? Ja biorę tylko Duphavit Pregna i nic innego i zastanawiam się czy może lepiej czegoś jeszcze nie brać?
Ola pewnie wystarczy [emoji4] dobrze się czujesz, mały rośnie więc jest ok [emoji4]
Ja biorę Prenatal Duo, Nospę 3x1, Asmag 3x2, Euthyrox 25 pół tabletki, Acard i Luteinę 100 dopochowowo raz dziennie.

oar8qqmzp357f8q1.png

Aniołek 31.07.2017 (*)
 
Nie wiem, tyle już tych badań miałam i wszystko wygląda w porządku poza tym faktem, że dziecko malutkie. Dobrze, przejdę się do kogoś jeszcze, dzięki dziewczyny. Lepiej zacząć coś działać, bo może być za poźno...
 
Karla, właśnie moje cykle zawsze były regularne, więc tym bardziej nie rozumiem...może po prostu taki urok mojego dziecka.. Żadna z was nie miała przypadku, że wiek ciąży odbiegał troszkę od tego jaki powinien być?
Ja miałam tydzień różnicy w tył ale teraz mały praktycznie wszystko nadrobił. Może faktycznie podejdź do innego lekarza ale skoro dobrze się rozwija to na pewno jest dobrze tylko jest to dość zastanawiające [emoji4]

oar8qqmzp357f8q1.png

Aniołek 31.07.2017 (*)
 
reklama
Do góry