reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jestem po prenatalnych. Wszystko ok, bedzie prawdopodobnie drugi chlopak :)

Polozenie lozyska moze skomplikowac zalozeniu szwu. Ja nie mam juz na nic wplywu,to lekarze w szpitalu beda sie musieli z tym zmierzyc. Oby sie lozysko przesunelo w gore i zeszlo z ujscia szyjki...mamy czas do 02.01.
Super, ze dzidzia zdrowa [emoji5] Co do lozyska to mam nadzieje, ze sie troszke uniesie i nie bedzie problemow. Trzymam kciuki!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jestem już po wizycie tylko zasiedziałam się w pracy i nie miałam kiedy napisać [emoji2]
Dzidziuś zdrowy, słyszałam pierwszy razy serduszko [emoji4][emoji4][emoji4] usg miałam przez brzuch i już nie jest tak wyraźne jak ostatnie, później wrzucę ale sama miałam problem żeby ogarnąć gdzie jest co [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Co do rozstępów to ja też nie wierzę w cuda, ale smaruję się olejem kokosowym, dla komfortu psychicznego :)

W ogóle pojawiła mi się nowa męcząca dolegliwość - duszności. Szczególnie w supermarketach. Robi mi sie gorąco i słabo. Obym nie zemdlała kiedyś.
Ojej, ja tez tak mam [emoji53] A najdziwniejsze jest to, ze mam zadyszke jak czytam corce ksiazke [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jestem już po wizycie tylko zasiedziałam się w pracy i nie miałam kiedy napisać [emoji2]
Dzidziuś zdrowy, słyszałam pierwszy razy serduszko [emoji4][emoji4][emoji4] usg miałam przez brzuch i już nie jest tak wyraźne jak ostatnie, później wrzucę ale sama miałam problem żeby ogarnąć gdzie jest co [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


No to super że wszystko oki :)
 
Jestem już po wizycie tylko zasiedziałam się w pracy i nie miałam kiedy napisać [emoji2]
Dzidziuś zdrowy, słyszałam pierwszy razy serduszko [emoji4][emoji4][emoji4] usg miałam przez brzuch i już nie jest tak wyraźne jak ostatnie, później wrzucę ale sama miałam problem żeby ogarnąć gdzie jest co [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Super, ze wszystko ok [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jestem już po wizycie tylko zasiedziałam się w pracy i nie miałam kiedy napisać [emoji2]
Dzidziuś zdrowy, słyszałam pierwszy razy serduszko [emoji4][emoji4][emoji4] usg miałam przez brzuch i już nie jest tak wyraźne jak ostatnie, później wrzucę ale sama miałam problem żeby ogarnąć gdzie jest co [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Super, że usłyszałaś serduszko [emoji173] Zazdroszczę, że już jesteś po :)
 
reklama
Do góry