reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzisiaj bolało mnie podbrzusze tylk chwile. W zasadzie to tylko raz. A tak to cisza. To dobrze czy źle?

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Mnie boli od popołudnia dość mocno. Czytałam, że tak może być i jeśli nie ma krwawienia to trzeba przeczekać. Zdecydowanie lepiej czytać niż się dostosować.
Mnie od kilku dni przed pozytywnym testem aż do piątku bolało wiekszosc dnia a tak z dnia na dzien się ten ból wycisza. Mam tylko nadzieje ze to niczego zlego nie oznacza. Ale zero plamien nic krew nie leci. Cyce coraz mocniej bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Witam :) również chciałabym dołączyć :) według OM termin na 29.07.2018 :) to moja pierwsza ciąża więc się stresuje czy aby wszystko jest ok :) wizytę u ginekologa mam na 1 grudnia :) mam nadzieję, że szybko przeleci :)
 
Oby nie wystąpiło choć wiem ze latwo sie mowi bo mam za sobą jedno poronienie córeczka ma 4 latka i teraz 2 początek to człowiek się stresuje masakrycznie i same źle myśli zaraz ma.ale dopóki jest ok to niech tak zostanie do rozwiązania czego bardzo Ci życzę ;)
 
Witam :) również chciałabym dołączyć :) według OM termin na 29.07.2018 :) to moja pierwsza ciąża więc się stresuje czy aby wszystko jest ok :) wizytę u ginekologa mam na 1 grudnia :) mam nadzieję, że szybko przeleci :)
Witaj kochana :-) spokojnej i nudnej ciąży życzę :-) moja ciąża to po 11 latach jest od pierwszej więc czuję się jakbym pierwszy raz w ciąży była hehe :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Mnie od kilku dni przed pozytywnym testem aż do piątku bolało wiekszosc dnia a tak z dnia na dzien się ten ból wycisza. Mam tylko nadzieje ze to niczego zlego nie oznacza. Ale zero plamien nic krew nie leci. Cyce coraz mocniej bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
Nie martw się tak długo jak nieplamisz to się niemartw zresztą nawet jakby się coś zaczęło to jedź na izbę i sprawdza co się dzieje bo z reguły te pierwsze plemienia nie są straszne organizm musi zrozumieć, że teraz przed nim 9 miesięcy bez okresu :) A i ilość hormonów się zmienia w organizmie każdego dnia to i objawy są inne albo ich nie ma także głowa do góry spokojnie :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry