reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No ja tez jestem na takiej grupie. Ale my w polowie ciąży zakladalysmy grupe na fb. Troche sie ukruszylo towarzystwo bo byly osoby co sie naśmirwały albo wynosily cos z forum a takich raczej nie chce sie wpuszczac do tajnej grupy zrby siebie pozniej zobaczyc na "madkach " czy czymś takim.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie o to mi chodziło .Też się z czymś takim spotkałam tylko na innym forum.

życie cudem jest[emoji1]
 
Żadna burza[emoji2] hahaha burze to się zaczną jak hormony osiągną punkt kulminacyjny.

życie cudem jest[emoji1]
 
A tak w ogóle dzień dobry .U mnie zapowiada się piękny dzień .Na obiad mam gołąbki więc dzisiaj relax.Po południu spacerek[emoji2]Nie mogę się doczekać wizyty cały czas myślę o poniedziałku.normalnie rozniesie mnie[emoji23]

życie cudem jest[emoji1]
 
Pytanie czy robicie badania nifty? Wiem ze to wczesnie Jezxxe Ale jakos JuZ o tym mysle ...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Eee takie informacje to pikuś hehehe .Ja mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża taka inna .Wcześniej jedną straciłam. jestem ze świętokrzyskiego[emoji2]

życie cudem jest[emoji1]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry