reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Według kalendarza na necie wychodzi niby 26 czerwca,ale dzis będę to się mam nadzieję dowiem od gina dokładniej. Dam znać na pewno! Ja też biorę sam folik.
 
reklama
A ja tak sobie teraz myślę, bo w październiku dostałam drugą umowę na czas określony, na rok czyli do października 2018, następna miała być już na czas nieokreślony. Jak myślicie czego mogę się spodziewać skoro termin porodu wypadnie na lipiec 2018? Czy w czasie macierzyńskiego pracodawca ma obowiązek mi przedłużyć umowę tylko do końca macierzyńskiego czy może dać normalną umowę na czas nieokreślony?
 
No też właśnie myślę nad tym, ale z drugiej strony jestem ciekawa starań dziewczyn. Póki co to myślę, ze będę je poprostu podczytywac, a udzielać się tu ;)
No ja właśnie jak widzę, że o czymś rozmawiają to się zapominam i odpisuję :p Obiecałam
Anuś89 że zostanę do czasu aż ona zobaczy dwie kreseczki, więc dotrzymam słowa i poczekam na jej test do 12go :) Ale też postaram się tam mniej udzielać i przerzucić tutaj :)
 
Dziewczyny a kiedy dać znać w pracy, że jestem w ciąży? Jak wygląda sprawa z umową o pracę? Mam drugą umowę o pracę na czas określony do 31 października 2018 r., następna miała być na czas nieokreślony. Jak w takim przypadku wygląda kwestia umowy? Skoro kończy mi się na macierzyńskim, czy zostaje przedłużona do końca macierzyńskiego? Czy w ogóle przysługuje mi macierzyński mając umowę na czas określony?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry